Jaka podkładka pod mysz optyczną?

Mam swojego A4Techa już ponad 3 lata (super myszka).

Miałem kiedyś podkładkę z materiału na jakiejś gąbce.

Czego najlepiej użyć do zrobienia sobie podkładki pod mysz optyczną?

Do myszki optycznej nie potrzebujesz żadnej podkładki.

Żebyś wiedział, że potrzebuje.

Wiem że myszka działa bez jakiejkolwiek podkładki ale ja mam _ metalowe _ biurko.

Właśnie sprawdziłem na kawałku blachy (20cm x 15cm) mysz optyczna Logitech działa bez problemu.

oczywiście że chodzi ale nie tak dobrze jak na podkładce

klik

może tu znajdziesz coś dla siebie

// Poprawiłem link - rozszerzał forum.

Kaka’

od siebie moge polecić podkładkę Speedpad “Compad” made in germany :slight_smile: miałem juz mnóstwo innych podkładek Steelpady 4S, Icematy Qcki itd, ale najlepszą dla mnie podkładka jest wlasnie Speedpad http://sklep.madtech.pl/go/_info/?user_id=999

ndzwiedz w zupełności wystarczy ci najzwyklejsza czarna podkładka pod mysz…

blacha sie może porysować :lol:

kasmir"chłopie" aleś forum rozjechał #-o

kasmir gada głupoty jeślichcesz mieć mysz jeszcze długi czas stosuj podkładki firmy poleconaj przez PeterMac.mam ją i nie narzekam one są najlepsze uwierz mi mówi ci to technik informatyk

czarna, żeby promień lasera się dobrze odbijał? niebieski moze być?

Mi wystarcza kartka z bloku technicznego :stuck_out_tongue:

Tutaj mowa o myszce optycznej, a nie laserowej kolego.

Ja używam Razer eXactMat i mi dobrze służy :slight_smile:

Steelpad qck (+|mini|standard - w zależności od potrzeb)

ewentualnie Icemat.

Jak masz drewniane biurko to nie kupuj żadnej podkładki ja mam i nie narzekam, a jak nie to wystarczy Ci kartka z jakiegoś boku. :slight_smile:

:mrgreen:

Ja mam podkładkę przezroczystą :slight_smile: Dobrze mi się na niej pracuje :stuck_out_tongue: Jak nie jestes zainteresowany kupnem podkładki to zwykła kartka i git.

Mauthis czytaj :stuck_out_tongue:

no tak… :oops: ja mam mysz laserową i używam zwykłej, gładkiej podkładki ze Znak.pl :smiley:

A to działa na jasnym, drewnianym biurku ?

Powinno działać, ale zależy od jakości myszki.

Np myszy optyczne A4tech często “wariują” na błyszczących powierzchniach o niejednolitej fakturze. W takim wypadku najprostszym rozwiązaniem jest biała kartka papieru.