Jaką podkładkę chłodzącą wybrać?

Witam. Szukam porady odnośnie podkładek chłodzących, mianowicie interesuje mnie Tracer Snowman, AAB Cooling NC65, Targus AWE79EU oraz AAB Cooling NC40. Jeśli chodzi o podkładkę Targus, to wygląda ona na dość solidną, jednak mam wątpliwości co do jakości chłodzenia laptopa, zaś AAB Cooling NC65 i Tracer Snowman mają 2 duże wentylatory, które z pewnością chłodzą lepiej, jednak nie wyglądają zbyt solidnie, sprawiają wrażenie, jakby miały się rozsypać po miesiącu. Pozostaje jeszcze AAB Cooling NC40, która chyba jest tańszym odpowiednikiem Targus AWE55EU. Czy możecie mi doradzić coś na temat tych podkładek?

 

pozdrawiam

Niestety na temat tych podkładek się nie wypowiem ponieważ nie testowałem. Ze swojej strony mogę polecić Cooler Master U3 działa u mnie już ponad 3 lata teraz czasem wentylator zawarczy, ale wystarczy zmienić obroty i przechodzi. U3 jest w stanie schłodzić laptopa w czasie benchmarku OCCT, co nie udało się podkładce kolegi Enermax cp 008 gdzie test został przerwany po 30 min przez program z powodu temperatury krytycznej.