Jaką polecacie drukarkę?

Jaką polecacie drukarkę?

W jakiej granicy cenowej?

Ma to być drukarka igłowa, atramentowa czy laserowa?

Popatrz również na allegro jakie drukarki mają największe powodzenie :slight_smile:

A którą najbardziej opłaca sie kupoić igłową, atramentową czy laserową?

Wdg. mnie najlepiej zakupić drukarkę laserową. Są szybkie, mało awaryjny i druk nie rozpływa się po pierwszych sekundach na papierze.

To jaki model polecasz?

Ale w jakiej granicy cenowej?

Drukark laserowe nie są najtańsze. Kosztują od kilkuset złotych do kilku tysięcy :!:

kup sobie ploter :smiley: :wink:

jeśli mówimy ogólnie, to ja używam hp DeskJet 5150 - wspaniała i drukuje na powietrze :smiley: dołączony program od 5 dni pokazuje, że brak tuszu, mimo to wydrukowałem koło 10 kartek całych pokrytych kolorem (zdjęcia) :lol:

:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

rozbroiło mnie to zdanie :hahaha:

btw.

tak czytając nazwę tematu można odpowiedzieć:

“kolorową” ! :slight_smile:

Drukarki laserowe charakteryzują się wspaniałą wydajnością i dlatego rss drukuje “na oparach”

A ile kosztuje napełnienie takiej drukarki laserowej?

Jak się orientuje to drogo… ale TYLKO sie teraz orientuje :wink:

Na to też zwróć uwage…

Laserówki sie napełnia? :roll:

Laserówek może nie, ale tonery do laserówek tak. Ja za napełnienie tonera do HP 1020 płącę 110 zł, a do HP 1000 - 120 zł.

Ja polecam drukarkę atramentową epson stylus dx 3850. Drukarka nie bierze zbyt dużo atramentu, gdy atrament już się skończy to nowy katridż (zamiennik) kosztuje ok. 6-10 zł. Drukarka ta bardzo dobrze drukuje zdjęcia dzięki technologii dura brite ultra(co oznacza że tusz we wszsytkich katridżach jest pigmentowy dzięki któremu zdjęcia i inne dokumenty po wydrukowaniu nie rozmywają się. )Drukarka kosztuje coś koło 300zeta Polecam każdemu tą drukarę.

ps. Ale się rozpisałem :stuck_out_tongue: