Jaką polecacie szufladę z dobrym chłodzeniem do dysku 320 GB

witam mam do was takie pytanko

możecie mi pomóc to powiedzcie jaką zakupić kieszeń tak aby dysk długo działał i miał ładne chłodzenie nie posiadam na 2 komplety dużo kasy bo jest to zaledwie 100 zł. Tutaj znalazłem coś ciekawego z wiatraczkiem na cały dysk, jak sądzicie czy ta będzie odpowiednia:

http://allegro.pl/item222385655_hit_kie … a2_fv.html

Czy ten wiatrak wytrzyma na dysku 320 GB ?? Będzie go odpowiednio chłodził a może polecicie coś lepszego ??

Mam jeszcze takie pytanie dotyczące tych kieszeni, jak to jest bo w opisie napisane jest np. Ze obsługuje SATA 1, wiec na 150 a jak ja kupie sobie dysk SATA 2 300, to znaczy ze wkładając go do szuflady on automatycznie zwolni do prędkości SATA 1 ??

POZDRAWIAM

tak

w sumie to nie wiem po co wydziwiasz z tymi kieszeniami :P.

chodzi tutaj o to ze matka ma swój dysk z danymi a ja swój i tak zmieniam system właśnie, a jak sadzicie ta co wybrałem szuflada będzie dobra ??

chłodzenie chyba od dołu dużo da mojemu dyskowi prawda ?? 320 GB

to się okarze. coś na pewno da.

z tych tanich jest ok.

a jak macie 2 dyski to łatwiej by było podłączyć je 2 dodać na 1 dysku wpis w boot.ini i postawić sobie hasełka na system. taniej i prościej :stuck_out_tongue: (wybór systemu przy starcie kompa)

nie nie wole tak mieć ze ona wkłada swój system a ja swój w sumie teraz jechałem na jakiś szufladach ATA TRACER i było całkiem ok wiec chyba nic sie nie powinno dziec