Jaka powinna być temperatura ...?

mam takie pytanie… mam nowy komputer niecałe 2 tyg. zainstalowałem everest’a do sprawdzenia temp. procesora i waha mi sie od 60 do 70 czasami ponad a czasami jak włącze jest 40-pare ale chwile pochodzi i dochodzi do 60 stopni… jaka powinna być optymalna temp. ? a plyta glowna to 51 stopni …

mój komp to:

płyta gigabyte GA-VM900M

procesor INTEL CORE 2 DUO 1.8 GHZ

karta ge force 8500

sprawdź temperaturę w biosie everst nie zawsze jest wiarygodny :wink:

Jeżeli 70 stopni to bardzo nie dobrze. Optymalna temperatura powinna wynosić do 40 stopni wtedy jest najlepiej. A jakieś masz chłodzenie??

w biosie tylko widze temp. plyty nie widze procesora …

Według mnie musi gdzieś być, poszukaj.

no wlasnie w tym problem ze nie moge go otworzyc bo wtedy bym gwarancje stracil :? a nic nie zawiesza sie ani nic dziala poprawnie ale tak mi sie wydaje ze chyba nie powinno byc takiej temp.

Na 100% nie stracisz gwarancji jak włączysz bios.

hehe to wiem :slight_smile: a co w biosie jest napisane jakie mam chlodzenie ?

Nie ale myślałem, że wiesz :smiley:

nie wiem właśnie :smiley: bo mam plomby … a ja dostałem tego kompa więc nie pytałem o szczegóły sprzedawcy a mój tata sie na tym nie zna :stuck_out_tongue:

wasior89 siedź i plącz. Gotowych komputerów sie nie kupuje bo to szroty!

nie jest taki zły jak na złożony :wink:

Używaj i nie dygaj a jak coś ci sie spierniczy to na gwarancji do serwisu wieź a jeśli nic ci się nie zepsuje do końca gwarancji to wtedy otwórz i sam rozwiąż problem bo nie wydaje mi sie żeby serwis chciał rozwiązać ten problem. Powiedzą zapewne że wszystko jest dobrze i że jak przestanie działać to proszę przywieźć. :roll:

spoko dzieki bardzo :slight_smile: pzdr

a cyrkulacja powietrza w obudowie jest dobra??

Jak dla mnie to paranoja jak można obudowy plombować?? !!

A dla mnie paranoja jest kupowanie komputerów z marketów (Carefour etc.) vobisów i innych tego typu sklepów, a potem mieć pretensje: to skwierczy, to buczy, to sie grzeje, tu są paski, a tu gra nie chodzi :frowning:

ej wez wyluzuj nie placze sie z tego powodu tylko chcialem sie upewnic !!