Jaka praca dla 16-latka?

siemka…chcialem zapytać jaka i czy jest wogole jakaś praca dla nastolatka w wieku 16 lat z dziedziny komputerow…prosiłbym o przyklady :wink:

praca charytatywna jako moderator :smiley:

Zastanów się.Nic niema takiego.

W tym wieku możesz pracować jako magazynier(naprzykład w pratkikerze)ale nie warto bo i tak będziesz dźwigał więcej niż normy przewidują.

Roznoszenie ulotek.

Pomocnik ratownika(musisz mieć kurs)

Dowożenie pizzy itp

Co rozumiesz w dziedzinie komputerów?

Możesz formatować dyski twarde za kasę(że niby usuwasz wirusy) :^o

znajomym chyba :roll:

A czemu nie? Może się coś znaleźć, tylko łatwiej byłoby, gdyby autor tematu napisał, co potrafi, bo “dziedzina komputerów” to dość szerokie pojęcie :stuck_out_tongue:

Nawet gdybyś miał rację to po co ta złośliwość. Lubisz kogoś zdołować?

Grafik komputerowy - tworzenie layoutów, bannerów itd.

najlepiej taka domowa ze szkoły

Nauka, nauka i jeszcze raz nauka !!

Pozdrawiam

:arrow: Tworzenie layoutów i wszystkich innych grafik.

:arrow: Tworzenie stron internetowych.

:arrow: Przepisywanie tekstów.

Ja od jakiegoś czasu nawet dobrze na tym zarabiam.

Nie wiem, np; moja siorka została konsultantką Avonu :smiley:

Pisz po polsku

Ja stworzyłem stronkę Kurnik.pl i muszę przyznać, że jest z niej całkiem spory zysk.

Udowodnij :stuck_out_tongue:

Marek Futrega niemiałby trzech ostrzeżeń :x

Ucz sie na razie bo teraz nie masz na pewno za dużych możliwości na pracę pouczysz sie jeszcze i jak skończysz juz sie uczyć masz 10 razy więcej możliwości oczywiście nie mówię ze nic by sie nie znalazło ale to zależy czy by cię ktoś przyjął mojemu koledze udało sie załapać na myjnie ale co z tego ze pracuje jak nie skończył szkoły i gupi jak but no nie dosłownie ale z nie którymi rzeczami ma problemy bo opuścił szkolę bo praca była ważniejsza

Off Topic! :evil:

P.S. Nic Ci nie muszę udowadniać. Tutaj jestem zwykłym użytkownikiem forum.

Przepisywanie tekstów na zlecenie jest też dobrą fuchą. Na początku tak zaczynałem. Można też pracować jako programista “na odległość” (w domu). Miesięczna kwota to około 500zł.

Nie no ja mam zamiar zdobyć spore wykształecenie i nie mam zamiaru rezygnować ze szkoly…i nie chodzi mi tak konkretnie o prace tylko o jakieś niewielkie środki dochodowe z internetu…moze teraz bedzie wam łatwiej…niewiem zeb np. zarobić z 50zl albo 100zl i będę zadowolony…zeby np. posiedzieć wieczorem przy kompie przy czymś i żeby zarobić na tym :wink: cos takiego ;p

Złączono Posta : 07.04.2007 (Sob) 12:27

Ale napewno nie stworzyłeś tej stronki całej tylko jakąś niewielką część ;p skąd np. wzieles gry te co tam są?? niby sam je stworzyłeś?? niemożliwe…ale jakiś wkład w tą stronke napewno jest Twoj skoro tak piszesz :wink:

Do zrobienia tej strony potrzeba znajomości Javy oraz HTMLa/XHTML’a. Taka stronka jak kurnik.pl jest możliwa do zrobienia przez jedną osobę.

To czy mi wierzycie, że ja to zrobiłem czy nie ja - wisi mi. Jak już mówiłem, jestem tylko zwykłym userem DP.

Co innego strona, co innego wszystko, co jest na niej zawarte + stworzenie wszystkich gier itd. i nie powinieneś mówić, że “stworzyłeś kurnik.pl”, w domyśle cały. Po prostu nie lubię manipulacji, EOT.