Jaką precyzyjną myszkę bezprzewodową kupić? Do 60zł

Hej,

Jako, że trafiłem na felerną serie myszki od Microsofta jestem zmuszony kupić nową :confused: I teraz za bardzo nie wiem jaką mam kupić xD

Po tygodniu z microsoft mouse 4000 ogólnie byłem zadowolony, bardzo ładnie działała na wszelakich powierzchniach, po kocu dywanie po ścianę, po psie xD

Więc BlueTrack bardzo dobrze działa zasięg myszki też jest bardzooo duży ponad 10m

Byłem zadowolony z tej myszki, ale po kilka dniach rolka się zepsuła… :confused: nie mam co reklamować bo wywaliłem blister i gdzie mi paragon wcięło… :confused:

Zastanawiam się aby kupić taką samą… ale mam teraz obawy, że znów kupię lipną serie z wadą…

Jaką myszki możecie polecić do max 60 zł?? Zacząłem bawić się w Corelu więc oczekuje dużej precyzji lasera…

Może taką: http://allegro.pl/gigabyte-eco600-bezpr … 80838.html

za duża jest… :/… coś tak czuję, że kupie jeszcze raz tą samą od microsofta ale z sklepu internetowego aby nie było problemu z gwarancją.

Jeśli potrzebujesz prezyzyjna myszkę do corela to min 3500dpi. Ja jade na Lachesis razera i jest zajebicho, ale to wydatek wiekszy. A co do kupowania sprzetu na allegro - jak nie kupujesz u dużych i sprawdzonych to kończy sie to biednie. Zobacz sobie w x-kom - działają na allegro, maja sklep internetowy i oddziały stacjonarne. wybór sprzetu i ceny bardzo rozsądne.