Jaka przeglądarka lepsza?

Dobra, i chrome ma więcej pobrań niż edge, na dp.

Ciekawe pytanie, ale ilu nas tu będzie tyle może być odpowiedzi. Jak to powiadają jednemu podoba się córka innemu teściowa. Tak na serio mam i Chroma i Edge i widzi mi się że jednak Chrome dużo śmieci ściąga z Internetu ale to jest moje zdanie, ktoś inny może powiedzieć zupełnie coś innego. Wybór należy do ciebie ,pozdrawiam.

1 polubienie

Dokładnie ile osób tyle odpowiedzi. Ja korzystam z Edge, jest to też poniekąd spowodowane tym, że na moim laptopie żeby działał chrome czy opera to raczej ciężko, musiałby specjalnie zakupić w sklepie :smiley:

Dobra, dzięki

Edge

Zamów obie. Tę, która ci się mniej spodoba możesz odesłać w ciągu 14 dni :slightly_smiling_face:

Tylko paragon trzeba zachować.

zamów ???


2 polubienia

No, a jak ma sprawdzić???

Sztywny jak pal Azji?

11 postów zostało podzielonych na nowy temat: Jak tam Wasze rachunki za prąd? Bo mój wynosi 750 zł

Taka która ci się najbardziej podoba i najsprawniej chodzi na twoim pc.

Czasami lepiej chodzi ff czasami coś z rodziny chrome.

1 polubienie

Zdecydowałem się na edge

Używam Edge od 2 lat i póki co nie narzekam

Edge jest bardzo dobrą przeglądarką, bardzo dobrze nadaje się do pobrania Chrome.

Oj nie mów, jak dla mnie Edge jest naprawdę bardzo fajnie przemyślania. Nie przesiadłem się na nią tylko z powodu przyzwyczajenia.

Kiepska integracja z usługami Google w porównaniu do Chrome dyskwalifikuje ją na starcie. Korzystam na MacOSX, na Androidzie, na ChromeOS, na Linuksie, na Windows, wszędzie mam pewność, że działa mi synchronizacja, aplikacje webowe, skrypty, np. do automatycznego wysyłania SMS itp. które musiałbym przerabiać do innej przeglądarki.

Żadna, brave najlepsza (działa i tak na Chromium tak samo jak chrome i edge)

To z pewnością, walka przeglądarkowa. W interesie Microsoftu jest żeby Edge wspierało ich usługi i ne sugerowało nic od konkurencji. Microsoft 365, Outlook, wbudowany Bing Czat itp… W sumie w ten sposób Google wygrało Internet. W każdym razie MS walczy. Mi się podoba organizacja przeglądarki, to co jest w menu podręcznych, szybkość, responsywność itp - tzn oceniałem pod takim kątem.