Jaką przeglądarkę internetową wybrać?

Jaką przeglądarkę internetową wybrać? Obecnie mam Firefox

Wybierz Firefoxa. Nic nie musisz robić, problem rozwiązany.

3 polubienia

Z tej nowej wersji Quantum jestem zadowolony. A temat tak założyłem, jakby się na przyszłość coś przydało. Wersja 57 jest szybsza, wygląd o wiele lepszy… Jak ktoś napisał “Nowy Firefox sprawia, że chrome wygląda staro” prawda…

a ty czego używasz?

napiszę coś co może jest kontrowersyjne ale to sama prawda, uważaj!! możesz mieć zainstalowane kilka przeglądarek, dlatego sam testuj i korzystaj z której Ci wygodnie

2 polubienia

Ogólnie to Firefox.
Do niektórych stron: Superbird, Advanced Chrome.

Wyniki ze strony www.speed-battle.com
Vivaldi 565.39 -miejsce3
Firefox 907.38 -miesjce1
Opera 556.83 -miejsce4
Edge 447.06 -miejsce5
Chrome 659.55 -miejsce2

Wszystkie przeglądarki oprócz Firefox i Edge były w wersji Portable

To speed-battle to taka trochę zabawka.

potwierdzam Firefox 57 ale czasami się zawiesza… nie wiem czy ma turbo

1 polubienie

Firefox 56.0.2 vs Najnowsze Nightly 59.0a

Czyli trochę śmiesznie :wink:

No to zostawić tego Firefoksa 57?
Czy lepiej zmienić?
A co sądzicie np. o Vivaldi?

Sam sobie odpowiedz na to pytanie bo to musi tobie pasować, jak ci powiem używaj Edge to posłuchasz? Przeglądarka to indywidualny wybór, są pewne dodatki, które mogą zdecydować o ostatecznym wyborze,a le używamy tego co pasuje nam a nie tego o czym mają inny takie lub inne zdanie.

2 polubienia

Ja nie wyobrażam sobie systemu bez lynx na wypadek, gdy się coś sypnie :wink:

1 polubienie
1 polubienie

Funkcje mam w głębokim poważaniu… Zależy mi na szybkości (nie musi być najnajnaj) i stabilności, ewentualnie minimalnie na wyglądzie

Proszę pana, no to Lynx jest stworzony dla ciebie. Szybszej i stabilniejszej przeglądarki nie znajdziesz. Wygląd to oczywiście sprawa indywidualna :smiley:

@krystian3w Zabiłeś mnie tym Lynx na Windows :laughing:

Nie chcę jakichś wynalazków tekstowych
Może być
Edge
Chrome
Firefox
Opera (…)
Vivaldi
W Operze przycinał mi się obraz w jakimś playerze, tylko w Operze, a internet był ok

Szkoda że tylko opanowałem obsługę linksa :smile:

@krystian3w To już graficzny przepych i zapychanie RAM-u :wink:

@puf2104 Dostałeś już odpowiedź. Zainstaluj wszystkie przez siebie wymienione i sam porównaj co ci bardziej odpowiada, ew. na którą są dodatki, których potrzebujesz. Nikt za ciebie przecież decyzji nie podejmie.

4 polubienia