Jaką przeglądarkę w końcu warto bezpiecznie używać?

Tak jak napisałem w tytule jaką przeglądarkę w końcu warto bezpiecznie używać żeby nic się nie stało?. Czytając Nowa luka w Internet Explorerze, Microsoft nie widzi problemu. Polecacie 100% pewny program bez wad??

Nie ma takiego! Poza tym, co to znaczy “bezpiecznie”? Niebezpieczeństwa czychają na każdej przeglądarce. Zależy to nie od przeglądarki, a od Ciebie.

Nie ma takiego programu. Najważniejszy jest zdrowy rozsądek. :slight_smile:

Lynx:-)?

Niezależnie od przeglądarki, najlepszym zabezpieczeniem jest rozum i zdrowy rosądek w to co się klika, plus do tego jakiś dobry program antywirusowy. Bo w każdej przeglądarce są luki i błędy w zabezpieczeniach.

Cynamon , dla Windows - Opera, Linux - Konqueror, Mac OS - Safari :wink:

Argumenty?

“Tak jak napisałem w tytule jaką przeglądarkę w końcu warto bezpiecznie używać żeby nic się nie stało?” Chciało by się. Przeglądarka, która zapewnia 100% bezpieczeństwa.To się nazywa po prostu cud. Taka przeglądarka NIE ISTNIEJE. :!: :!: Polecam Google Chrome lub Operę oraz dobry antywirus np. darmowy Avast czy płatny pakiet bezpieczeństwa. :slight_smile:

Nie rozumiem, jak można polecać Google Chrome jeśli są podejrzenia, że szpieguje…

Internet Explorer do bezpiecznego surfowania się nie nadaje, za to Opera zapewnia najwięcej bezpieczeństwa (oczywiście nie stuprocentowego, bo tego nic nie daje, ale najbezpieczniej z tego co wiem jest) :slight_smile:

Jest jeszcze FF, ale jak z bezpieczeństwem to nie wiem, ale bezpieczniejsza niż Opera nie jest :slight_smile:

Do tego pozabezpieczanie wszelakich luk w systemie, możliwie najnowszy system, zamykanie niebezpiecznych portów, firewall,zdrowy rozsądek i powinno być dobrze :slight_smile:

Przeglądarka to nie wszystko, trzeba mieć możliwie najnowsze sterowniki i programy, a przeglądarkę najlepiej mieć zawsze najnowszą finalną, bo bety czasem się sypać potrafią :slight_smile:

Pozdrawiam

Pobierz firefoxa jest to najlepsza przeglądarka na rynku