Jaka sieć komórkowa jest najbardziej opłacalna?


(Edward Michalski) #1

Witam jaką sieć komórkową możecie zaproponować? Głównie połączenia i sms-y będę wykonywał do jednej osoby(narzeczonej) Ale wiadomo że do znajomych też bede pisał i dzwonił.Patrzyłem w googlach, ale chciałbym też dowiedzieć się jak to jest w praktyce. Dzięki za pomoc.


(agaopo) #2

Ja mam ORANGE za 89,90. W tym nielimitowane rozmowy w sieci,700 min do innych sieci wymiennych na sms w skali 1/1 i 1,5 giga internetu.


(Edward Michalski) #3

ooo coś takiego by pasowało. możesz mi napisać nazwe oferty?


(Paestewr) #4

za nolimits i 2GB zapłacisz 49,5zł w RBM w abo tylko sim.

http://super-sim.pl/


(agaopo) #5

To się nazywa smart plan Multi


(eddie71) #6

Virgin Mobile 19 gr/min. do wszystkich + SMS 6 groszy do wszystkich + 100MB bonusu przy zasileniu konta kwotą 10 zł.Bez abonamentu.

http://virginmobile.pl/chce_przejsc_do_ ... ta/cennik/

Abonament czy karta?

Tytuł dałeś ogólnikowy.

Prawidłowy tytuł: "Jaki najtańszy operator do rozmów i SMS z jedna osobą."


(Edward Michalski) #7

Tak głownie mi chodzi o kontaktowanie się z jedną osobą. Lecz jak jest potrzeba do znajomych też bęedę dzwonił i właśnie nie chcę też zbyt dużo zapłacić :smiley:


(Xavee89) #8

To w takim razie wybierz oferty no limit do wszystkich (nju mobile, heyah, redbull) lub też jeżeli większość znajomych jest w jednej sieci komórkowej to zobacz jak tam funkcjonuje oferta no limit do danej sieci.


(CarpeDi3m) #9

Zdecydowanie Orange :wink: Jeśli żoneczka będzie/jest w tej samej sieci to będziecie mogli gadać do bólu a do znajomych 700min chyba powinno starczyć :slight_smile:

ps. umowa bez telefonu 29zł o ile się nie mylę.

pozdrawiam ;]


(Freeq52) #10

Niedawno na rynku pojawiło się nju mobile, polecam się zastanowić bo to naprawdę korzystna oferta, zwłaszcza ta z rachunkiem:

-29zł za rozmowy

-9zł za smsy

-19zł za 1GB pakietu danych

Co jest na plus? Że są to ceny maksymalne, czyli nie zapłacisz więcej, choćbyś korzystał 24/24. Ba, wcale nie musi się okazać że zapłacisz kwotę maksymalną, jeśli korzystasz mniej, to i płacisz mniej, np. 15zł za rozmowy, 3zł za smsy, 5zł za net, co daje 23zł/mc, a możesz i w ogóle nie smsować i nie używać neta - od Ciebie zależy. Ile korzystasz tyle płacisz, ale minimalną kwotą miesięczną jest 9zł:slight_smile:

Podczas zamawiania oferty musowo trzeba wybrać e-fakturę, bez tego płacisz 200zł opłaty aktywacyjnej, przy e-fakturze 0zł.