Jaka siec najkorzystniejsza na kartę?

Jest gdzie taka karta co porównuje wszystkie sieci krajowe??

Jeszcze ani razu Symbian (w N73) ani WM 6.1 (HTC Touch Pro) nie zawiesił mi się z playem w telefonie :slight_smile: Nie wiem skąd masz te informacje, ale przynajmniej czegoś takiego nie zauważyłem (w ciągu dnia potrafię zmienić nadajnik po kilka razy i nic się nie dzieje).

EDIT: Ostatnio zmieniłem play fresh na simplusa i więcej ludzi do mnie dzwoni :smiley: Bali się dużych cen do play. Oczywiście plus opłaca się jak masz tam dużo znajomych (u mnie 80% jest w plusie). Jak musisz dzwonić do wszystkich to play.

A jaka sieć jest najkorzystniejsza po play w tych kryteriach??

teraz ciezko ocenic, ktora siec jest najlepsza. Wszystkie sa w miare mocne. Fresh, Heyah i PoP wprowadzily ostatnio darmowe romozwy wewnatrz sieci, takze atrakcyjnosc ofert wzrosla. Ale i tak wybiera sie przeciez te siec, do ktorej sie najwiecej dzwoni. Poza tym wszystko zmierza w tym kierunku, ze o wyborze karty decydowac beda wzgledy poza ofertowe, bo rozmowy wszedzie beda w takich samych cenach (mam na mysli np.losy w loterii, jak w orange, czy mozliwosc udzialu w jakichs eventach przy korzystaniu z uslus konkretnego operatora).

Której sieci doładowania najdłużej przedłużają ważność konta najmniejszymi nominałami np 10 zł na pół roku oprócz Play

jeśli chodzi o oferty na karte, to u kazdego operatora wychodza co chwile jakieś pakiety , które można aktywowac, pakiety darmowych minut wewnatrz sieci są już chyba u większości operatorow, roznia się glownie cenowo i czasowo, wszytsko zalezy od Twoich upodobac etc. Teraz Orange poza ta promocja daje tez mozliwosc za 4 zl wykupienia pakietu 400 smsow(40min), więc aż ciezko dziennie taki pakiet wykorzorzystac, ale promocji nie brakuje.

play ma bardzo korzystną ofertę, jednakże jeżeli zależy ci na orange lub plus to orange ma taniej tylko że ma słaby zasięg

@sebo47 orange ma moim zdaniem dobry zasieg, ja przynajmniej nigdzie nie miałam większych problemu, owszem może gdzies się roznil jedna kreską, ale to najczesciej w bardzo malutkich miejscowosciach, a i nie bylo tak, ze gubil zasieg calkowicie, tak więc pod tym wzgledem mysle, ze nie ma co się martwic. Tak jak już wspomnila @TimorHun tak naprawdę wszytsko zalezy ilu masz znajomych w danej sieci i jaka oferte na karte sobie dobierzesz,

play fresh ma koszt polaczenia za 29 gr — > http://www.playmobile.pl/pl/play-karta/ … ndex2.html i z tego co widze na stronie nie ma teraz innych promocji poza wykupieniem 1000 minut za kwote 30 zl,jesli chodzi o orange to mozesz kazdego dnia wykupc pakiet 400 smsow wymienialnych na minuty (sms 1 gr. , min. 10 gr) o czym już pisalam, szczegoly masz na ---- > http://www.orange.pl/portal/map/map/pre … Id=4133348 , a pakiet 1000 minut za 6 zl, tylko nie wiem czy są wymienialne na smsy, wszystko zalezy od tego czy więcej rozmawiasz czy wysylasz smsy, ale ofert na pewno nie brakuje