Jaka siec najkorzystniejsza na kartę?

(Michalm92) #1

Jaką sieć wybrać Plus,Orange?Bo właśnie nad tymi się zastanawiałem obecnie jestem w erze i za drogo trochę jak na mnie ;/.Jakie są cenniki za sms w sieci i do innych w plus i orane i jakie stawki za rozmowy?Na jaki okres się przedłuża doładowaniem za 50zł?Jakie są ceny starterów?

(Tomasz Cyc) #2

wszystkie odpowiedzi, cenniki masz na stronach operatorów, wybierz tą sieć w której masz najwięcej znajomych jeżeli chcesz mieć tanio a jeśli wolisz mieć w miarę tanio do wszystkich to polecam PLAY

(nie_pozorny_-) #3

orange minuty sms do orange i stacionarne w orange GO !

(Marekglapa) #4

Odpowiedz sobie na dwa pytania:

1. Masz dziewczynę / chłopaka* w plusie?

2. Masz znajomych w plusie?

Jeśli na jedno lub oba z nich odpowiesz twierdząco to bierz plusa. Masz tam pakiety po 500sms za 5zł (1gr= 1sms). Dodatkowo możesz kupić pakiet darmowych rozmów do jednej osoby z plusa.

Obecnie mam play-a i w sumie też dużo kasy z konta nie schodzi. Co więcej przy doładowaniu za 50zł dostajesz dodatkowe 20zł. Doładowanie za 50zł przedłuża ważność konta o 3 miesiące.

*niepotrzebne skreślić :stuck_out_tongue:

(JUDGE) #5

Ponieważ wspomniałeś o smsach i kwocie doładowania 50zł, zwracam Twą uwagę na taryfę multipakiet w Heyah.

Za doładowanie minimum 50zł otrzymujesz możliwość uruchomienia 1 pakietu za darmo.

Wybierasz sobie 300 smsów do wszystkich sieci co jak podejrzewam powinno Ci wystarczyc na miesiąc.

A resztę przeznaczasz na rozmowy, necik czy co tam chcesz.

(adriano765) #6

Plus ma drogie doładowania ja mało dzwonię i mam Play jak doładuje za 50 zł na rok to mi starcza najwięcej osob na w plusie ale on ma straszne przeciążenia.

(Pawbrotm) #7

Do wszystkich z wyjątkiem Play? :twisted:

(JUDGE) #8

Kiedy to pisałem (rok temu) było do wszystkich bez wyjątku, nie wiem czy coś się zmieniło w tej kwestii.

(adriano765) #9

A w której sieci doładowania najdłużej przedłużają ważność konto oprócz Play????

(Danielm86) #10

Zdecydowanie 36i6 z Plusa.

www.36i6.pl

Masa promocji. Nielimitowane smsy za 3 zł, 29 gr do wszystkich itd

Internet 250 MB za 20 zł, 100 MB za 10 zł

(JUDGE) #11

Nie do wszystkich tylko do 36 wybranych osób.

Cennik: http://www.36i6.pl/assets/Dokumenty/366 ... a-2009.pdf

60gr/min.

(adriano765) #12

Ale doładowania tak samo przedłużają ważność konta jak simplusa a mi chodzi o takie jak Play 5 zł na rok albo chociaż co przedłuża o 3 miesiące 5 zl lub 10. Czekam na propozycje.

(adriano765) #13

ale oprócz Play

(Pawbrotm) #14

No to właśnie tam masz porównanie czasów ważności konta. Najdłuższą oferuje Play i to jest niezaprzeczalne.

(adriano765) #15

Ale tam nie ma wszystkich sieci nie mbank mobile mobilking gadu gadu air itp. tu jest tylko kilka.

(klopas) #16

jak dla mnie najlepszy jest play fresh, czy doładuje 5zł, czy 100zł i tak czas na wykorzystanie to 365dni, ja ostatnio przez 3miesiące używałem jednej 5zł :stuck_out_tongue: rozmowy były po te 27gr do wszystkich a sms nie wiem bo jakoś nie interesowało mnie to szczególnie ale też jakoś tanio

(Pawbrotm) #17

Są najważniejsze. Poza tym potrzebne informacje można znaleźć na stronach tychże operatorów, lub po prostu szukając w Google.

(Zbych ) #18

według mnie playa dyskwalifikuje to że korzysta z najdaników innych operatorów (orange , plus gsm i era ) no i wszystko jest w najlepszym porządku jeżeli ktoś ma zwykły telefon , bez systemu i bez umts i w dodatku "siedzi" na jednym operatorze , telefony z systemami symbian a zwłaszcza windows w czasie przemieszczania się i zmiany nadjników, co chwila łapanie sygnału od innego operatora często doprowadza do zawieszenia systemu , telefony nie radzą sobie z roamingiem krajowym i zagranicznym , play nie ma podpisanej umowy z największą na świecie siecią vodafone przez co nie można wykonywać rozmów z osobami w tejże sieci , to wdług mnie tylko dwa minusy , no i 3 mały minusik to że nie wszystkie karty sim playa działają na windows mobile (nie działają karty o dużej pojemności , 8 stykowe)

(adriano765) #19

Ale jak jest wszystko napisane na jednej stronie to lepiej się porównuje.

(Byleco6d) #20

Po co odkopujecie stare tematy? [sorki za spam]