Jaka siec najkorzystniejsza na kartę?

Jaką sieć wybrać Plus,Orange?Bo właśnie nad tymi się zastanawiałem obecnie jestem w erze i za drogo trochę jak na mnie ;/.Jakie są cenniki za sms w sieci i do innych w plus i orane i jakie stawki za rozmowy?Na jaki okres się przedłuża doładowaniem za 50zł?Jakie są ceny starterów?

wszystkie odpowiedzi, cenniki masz na stronach operatorów, wybierz tą sieć w której masz najwięcej znajomych jeżeli chcesz mieć tanio a jeśli wolisz mieć w miarę tanio do wszystkich to polecam PLAY

orange minuty sms do orange i stacionarne w orange GO !

Odpowiedz sobie na dwa pytania:

  1. Masz dziewczynę / chłopaka* w plusie?

  2. Masz znajomych w plusie?

Jeśli na jedno lub oba z nich odpowiesz twierdząco to bierz plusa. Masz tam pakiety po 500sms za 5zł (1gr= 1sms). Dodatkowo możesz kupić pakiet darmowych rozmów do jednej osoby z plusa.

Obecnie mam play-a i w sumie też dużo kasy z konta nie schodzi. Co więcej przy doładowaniu za 50zł dostajesz dodatkowe 20zł. Doładowanie za 50zł przedłuża ważność konta o 3 miesiące.

*niepotrzebne skreślić :stuck_out_tongue:

Ponieważ wspomniałeś o smsach i kwocie doładowania 50zł, zwracam Twą uwagę na taryfę multipakiet w Heyah.

Za doładowanie minimum 50zł otrzymujesz możliwość uruchomienia 1 pakietu za darmo.

Wybierasz sobie 300 smsów do wszystkich sieci co jak podejrzewam powinno Ci wystarczyc na miesiąc.

A resztę przeznaczasz na rozmowy, necik czy co tam chcesz.

Plus ma drogie doładowania ja mało dzwonię i mam Play jak doładuje za 50 zł na rok to mi starcza najwięcej osob na w plusie ale on ma straszne przeciążenia.

Do wszystkich z wyjątkiem Play? :twisted:

Kiedy to pisałem (rok temu) było do wszystkich bez wyjątku, nie wiem czy coś się zmieniło w tej kwestii.

A w której sieci doładowania najdłużej przedłużają ważność konto oprócz Play???

Zdecydowanie 36i6 z Plusa.

www.36i6.pl

Masa promocji. Nielimitowane smsy za 3 zł, 29 gr do wszystkich itd

Internet 250 MB za 20 zł, 100 MB za 10 zł

Nie do wszystkich tylko do 36 wybranych osób.

Cennik: http://www.36i6.pl/assets/Dokumenty/366 … a-2009.pdf

60gr/min.

Ale doładowania tak samo przedłużają ważność konta jak simplusa a mi chodzi o takie jak Play 5 zł na rok albo chociaż co przedłuża o 3 miesiące 5 zl lub 10. Czekam na propozycje.

ale oprócz Play

No to właśnie tam masz porównanie czasów ważności konta. Najdłuższą oferuje Play i to jest niezaprzeczalne.

Ale tam nie ma wszystkich sieci nie mbank mobile mobilking gadu gadu air itp. tu jest tylko kilka.

jak dla mnie najlepszy jest play fresh, czy doładuje 5zł, czy 100zł i tak czas na wykorzystanie to 365dni, ja ostatnio przez 3miesiące używałem jednej 5zł :stuck_out_tongue: rozmowy były po te 27gr do wszystkich a sms nie wiem bo jakoś nie interesowało mnie to szczególnie ale też jakoś tanio

Są najważniejsze. Poza tym potrzebne informacje można znaleźć na stronach tychże operatorów, lub po prostu szukając w Google.

według mnie playa dyskwalifikuje to że korzysta z najdaników innych operatorów (orange , plus gsm i era ) no i wszystko jest w najlepszym porządku jeżeli ktoś ma zwykły telefon , bez systemu i bez umts i w dodatku “siedzi” na jednym operatorze , telefony z systemami symbian a zwłaszcza windows w czasie przemieszczania się i zmiany nadjników, co chwila łapanie sygnału od innego operatora często doprowadza do zawieszenia systemu , telefony nie radzą sobie z roamingiem krajowym i zagranicznym , play nie ma podpisanej umowy z największą na świecie siecią vodafone przez co nie można wykonywać rozmów z osobami w tejże sieci , to wdług mnie tylko dwa minusy , no i 3 mały minusik to że nie wszystkie karty sim playa działają na windows mobile (nie działają karty o dużej pojemności , 8 stykowe)

Ale jak jest wszystko napisane na jednej stronie to lepiej się porównuje.

Po co odkopujecie stare tematy? [sorki za spam]