Jaka sieć telefoniczna denerwuje was najbardziej ?

(gosciuW7) #1

Chodzi oczywiście o reklamy.

(daras28-82) #2

Każda która się reklamuje, reklamy zniechęcają mnie tylko do marki i jej produktów, cała instytucja reklamy powinna być zabroniona i karana.

(roobal) #3

Lol, bez reklamy nie dowiedziałbyś się o wielu firmach z różnych branż. Jakbyś szukał lokalnej firmy, która wykona dla Ciebie jakąś usługę i reklamy byłyby zakazane, to jeździłbyś po całym mieście i zaglądał w każdy kąt, szukając danej firmy?

(gosciuW7) #4

@roobal
chodz tylko o reklame tv nie bannery nie radio i nie prasa.

Leci hit piątek jest klimat akcja lub drama nagle cięcie i

• perfum
  • piwo harnas (bo niby rozdaje kolejna edycja dla naiwnych
  • tmobile (promowanie filmu - nie jest nawet dubingowany ale co tam sprzedaje pakiety na fejmie innych) ,
  • plus - gruba śpiewa ,
  • tmobile - tamta dziewczyma śpiewa ,
  • kaufland kiełbsa na grill(bo sie nie sprzedało)
    -plus -szymon debil sprzedają na fejmie pakiety telefony z kubiem Smerfy
  • plus i sukienka
    Tak jeden po drugim plują sobie w brodę zieleń z różowym !!
    I tak 60 razy dziennie słysze te same teksty na każdym kanale.
    Czasem pojawia sie Plush to akurat bawi … ORANGE love jakoś mało sie pojawia i dobrze.
    TV nie ma co reklamować tak naprawdę.
    60 proc telefonia i sprzęt elektro.
    30 proc piwo i jedzenie suplementy diety
    8 proc perfumy żele
    2 proc dołujące o chorobach
    Zobaczcie ile te 4 sieci mają majątku to na stronie na stopce pisze dziesiątki milionów już mogli by zamknąć firmę. Ale nie, muszą wkur widzów i konsumentów.

(roobal) #5

E tam przesadzasz. Nagrywasz film lub program, zaczynasz oglądać 20 minut później, przewijasz reklamy i masz spokój :wink:

(Bogdan_G) #6

Play dla yay…
Ja nie mam reklam w telefonie. To mały telefon dla seniorów. Przydaje się.
Dwa lata temu zabroniłem działowi obsługi klientów wydzwaniać i promować usługi, prodkty, namawiania na abonament - i tam takie szykany. Zażądałem usunięcie mojego numeru z bazy deweloperskiego spamu. Jeszcze poniosło mnie nieco ze złości i był spokój do wczoraj. Zadzwoniła bezczelna playerka spamerka. zapytałem, dlaczego dzwoni, skoro zastrzegłem sobie usunięcie numeru z bazy spamu. Powiedziałem, że ma przestać wydzwaniać i znowu usunąć mój numer z listy. To ta chola mi mówi, że ja muszę ponownie zgłaszać sprawę do biura, a ona musi mi składać propozycje i wydzwaniać.
Parę słów spamerka usłyszała, że nie życzę sobie takiego chamstwa i że takie nękanie jest karalne. Miałem zamiar nawet zgłosić przestępstwo, ale… zapomniałem. Telefon nie wydzwaniał, a była sobota…
Kiedyś zrobię z tego użytek. Chola wpierw powiedziała, że rozmowy są nagrywane. Potem łamie prawo i nęka.
Play dla yay…

(gosciuW7) #7

nie posiadam dekodera z nagrywaniem … Najczęściej skaka po kanałach jak nie tvn przerwa to polsaty albo tnt albo puls w konsekfencji tracę klimat i humor i minuty filmu fabułe.Zawsze przełączając w trakcie durnych reklam myśle sobie w głowie ‘nie dam wam zarobić’’. Wiem ILE mniej więcej zarabia stacja na reklamach i na filmach ;p powiem wam że wystarczyło by 45 min reklam , 3 razy w ciągu dnia. RANCZO zarobiło dla 2 stacji 18milionów z samych reklam przez 1 sezon (plotka) - myśle że nie mało by opłacić ‘prąd’ i kupić kolejną licencje na kolejny serial. TVP Seriale reklamy lecą expresowo szybko i kolejny odc. TVP2 ZAWSZE SZANOWAŁEM ZA BRAK BEZCZELNEGO PRZERYWANIA FILMÓW, LECI HIT TO W CAŁOŚCI :slight_smile: Ale to się chyba zmieni.

(daras28-82) #8

Od reklamowania się są specjalne miejsca, Panorama firm i inne podobne.
Natarczywa reklama co 10 min tego samego ma służyć jedynie praniu mózgu.

(bachus) #9

No jak się płaci abonament, to chociaż tyle… Co do “hitu” - co ostatio w TVP (TVP1/TVP2) leciało, co można nazwać “hitem”? Telewizja kupiła np. jakiś serial, który jest emitowany w tym samym czasie, co w innych krajach?

(gosciuW7) #10

jest trochę seriali turcja / meksyk … ciekawe, poznawanie innego kraju i obczai i historii
trochę to trwa 2 3 4 lata
Trzeba poznać fabułę,zdecydować czy warto kupić, i kupić licencję, zebrać tłumacza, przetłumaczyć dialogi i nagrać lektora.

(bachus) #11

No to też robi stacja komercyjna, która nie dostaje nic z abonamentu :wink: