Jaką sieć wybrać pre-paid?

Witam chce zmienić operatora play nie wchodzi w grę dużo sms’uje i w miarę mało dzwonie(jak większość młodzieży) najlepiej żeby w tej sieci były atrakcyjne pakiety i stawki atrakcyjne.Jaką sieć polecacie?

Play; sorry nie doczytałem; zobacz MixPlusa.

umiesz czytać napisałem chyba że paly nie wchodzi w grę

A w jakiej sieci masz najwięcej znajomych ?

Jeśli w Orange to polecam Orange. Sam posiadam tego usługodawcę i mam za 5 zł 500sms do Orange.

Znajomych mam porozrzucanych po sieciach bardziej

Mobilking?

50gr/min i 15gr/sms do wszystkich sieci ;d

A jakieś pakiety smsów?

Jeżeli doładowujesz konto co miesiąc, to wtedy Plus.

Jeśli trochę rzadziej to Orange.

Chcesz go puścić z torbami. W Mobilkingu nie ma żadnych pakietów.

Zobacz w której sieci najwięcej sms-ujesz i tą wybierz.Ostatecznie startery są teraz tak tanie ,że możesz wziąć sobie dwa.Jak nie chcesz wymieniać kart to są Dual-Sim.

Ostatecznie wziąłem Heyah i z tego co widzę żałować nie będę

ale właśnie Play ma świetną ofertę dla osób które wysyłają dużo sms’ów a mało dzwonią, co miesiąc za free 200sms’ów

do wszystkich sieci oczywiście :slight_smile: sam się teraz zastanawiam nad przejściem do play’a.

To tylko dla klientów Mix czy Abonament, czy także prepaid? Bo jeśli nie, to do tematu to nie pasuje.

pre-paid i Mix

Heyah wprowadziło równą taryfe czyli najniższe stawki na rynku i dobre maja te pakiety

ja uzywalem od zawsze ery czyli Tak Tak bo jest naprawde dobre, mam kupe minut do sieci a jak masz duzo znajomych w tej sieci to sei oplaca.Mam tez kilku znajomych a Angli i Francii i do nich dzwonie z usługi Mo-call nie musze zmieniac sim tylko instaluje oprogramowanie i dzwonie za grosze . sluszeliscie o tym ???

pozdrawiam

Zdecydowanie najgorsza sieć w tej chwili, a ostatnia ich promocja wzbudziła tyle kontrowersji że już się jej przyglada UKE.

Nie oszukujmy się, ERA strasznie dołuje przed przejęciem przez T-Mobile. :expressionless:

Zgadza się ale z pakietów w “równej taryfie” nie skorzystasz. Dlatego jeśli dużo esemesujesz do róznych sieci polecam druga opcję czyli Heyah - taryfę multipakiet.

http://www.heyah.pl/b6a807bb8608ced3284a66938f02fb67

Doładowujesz konto za 50zł? Masz możliwość aktywowania pakietu za free.

Jesli mniejsz ą kwotą wtedy kosztuje to 5,90zł.