Jaką sieć wybrać?

Standardem stały się rozmowy bez limitu, sms bez limitu, mms bez limitu oczywiście do wszystkich sieci, poszperałem w necie i znalazłem kilka ofert.
Bowiem dzieli je niemal tylko internet. Aktualnie mam heyah, sms niby bez limitu były rok ale potem przełączyli mnie na te dniówkowe sms, dokupiłem dniówkowe internetu, jakim szitem mnie zaskoczyli 50mb/per day potem 16/kbs co w zasadzie wgl nie działa nic nie wczyta nawet wiadomości na messagerze nie wyśle, czy też gps google maps nie zadziała, bardzo potrzebny mi messager, facebook no i mapy google z gps.
Co znalazłem:
Heyah: (http://www.heyah.pl/oferta#nakarte)

29,99 zł/30 dni

Internet 5 GB 

SMS-y/MMS-y bez limitów

Facebook, Whats App Czat bez limitu (z rozmowy wynika również chodź starali się to zatajać ile wlezie badziewnych konsultantów mają)

  • max 29.99zł za rozmowy (UWAGA tu chyba trzeba mieć drugie 29.99zł na te rozmowy bo tamte pobierają…)

asd.png
Pierwsze zobacz więcej:
Heyah zastanawiam się nad zmiana sieci ale jak zwykle mnie zaskoczyliscie oferta czyli za te 29 zł mam internet 5GB, i nie odczuje rozczarowania jak z dniowka gdzie mam limit 50mb per day? Tosz to kpiną jest a potem 16kb/s który nie działa wgl. Kolejna sprawa pobierana jest oplata 29zl i muszę doładować za 29 żeby mieć te rozmowy za max 29 zł? SMS MMS oczywiście do wszystkich polskich sieci za darmo? Facebook za darmo ok ale czy facebook lite tez ? Tosz to korzysta z innych serwerów a tam mogę wysyłać wiadomosci, taka ciekawostka, ale mniejsza bo nie urzywam pytanie teraz najważniejsze czy aplikacja do faceboka “messager” dziala bez porzerania transeweru? Ostatnie pytanie jakich prędkości internetu mogę się spodziewać ? Czy to LTE czy 4g i z jakimi prędkościami na terenie Rzeszowa oraz okolic.
Drugie zobacz wiecej:
Dominik, nie ma żadnej ściemy! W ofercie Smart XL masz Internet 5 GB Internetu, SMS-y/MMS-y bez limitów, Facebook oraz Whats App Czat również bez limitu. Na naszej stronie znajdziesz suwak na którym łatwo ustalisz ile wydasz na rozmowy ;) Zgodnie z regulaminem Usługa „Internet 5 GB” w ramach niniejszej Oferty umożliwia mobilny dostęp do Internetu w
ramach pakietowej transmisji danych w zasięgu sieci Operatora na terenie Polski, realizowana w technologiach mobilnych 2G/3G/LTE .
link od heyah:
http://www.heyah.pl/regulaminy/taryfa-dniowka/warunki_oferty_promocyjnej_nielimitowane_rozmowy_na_komorki_i_stacjonarne_dla_uzytkownikow_heyah/oid/2cd0f0ddd85629638a55cb3bc0edfad2

Play: (http://www.play.pl/oferta/play-karta/play-na-karte/formula-unlimited/#offer-content)

Rozmowy do wszystkich sieci

SMSy do wszystkich sieci

Pakiet danych 6 GB
Niestety brak darmowych aplikacji :< choć 6GB to sporo. Czy tu czasem nie ma haczyków ala 198mb/per day? Ponieważ (6x1024)/31.

VirginMobile: (https://virginmobile.pl/oferty/nowy-numer/bezlimitu)

Minuty do wszystkich sieci i stacjonarnych Non Limit

Minuty do Virgin i Play Non Limit

SMS-y do wszystkich sieci  Non Limit
Internet 4 GB (wiem 7 GB lub 5 GB jak przenoszę numer, ale się tak wyrażę brzydko albo i nie nie interesują mnie promocje, bo to tylko wabiki)
Darmowe aplikacje typu ask.fm facebook messager gg (przyda się do transferu plików) (ale wydaje mi się że to ikonka lite jest lecz regulamin stanowi facebook… wiec natnę się? (Czy tu również czasem nie naciągną mnie jak w heyah ze per day te 132 MB chyba wychodzi)
Według mnie najbardziej atrakcyjna oferta.

MobileVikings: (https://mobilevikings.pl/pl/offer/viking29/?uid=105548507.1471720110)

SMS-y do wszystkich sieci  Non Limit
Internet 4 GB + Darmowy Facebook i Messager
Rozmowy i tu ciekawostka bo albo 19gr za min do sieci i stacjonarne ale zostaje ci na koncie 29zł albo za darmo ale ci zabierają 29 zł co miesiąc.
Konto ważne przez 365 dni.
Ale to sieć która wgl nowa wgl dziwna jakaś no jakoś nie czuje ufności do tego pewnie się rozpadnie.

Interesują mnie tylko oferty na kartę do 30zł/m jak wiadomo standard ma być all darmowe i duży internety. I tak już skorzystałem z  https://komorkomat.pl/
Wiec bez spamowania tej super strony chce waszych rad praktycznych. Bo czytałem te regulaminy ale są tak nieczytelnie tak spisane żeby zatajać informacji… Bądx no sami wiecie jak to działają te korporacje wstrętne, nie interesują mnie promocje bo co mi z tego ze przez miesiąc mam +5 GB o jej co z tym zrobię …|

Więc co polecicie ? Bo według mnie virgin mobile na razie wygrywa chodx te 4GB mało mi 5 GB to minimum. Czepialskich poszukiwaczy x jest bo mam asc9 i nie chcę wyłączać. I zważcie też na haczyki jakie mają bo musza mieć w jakich sieciach pobierają koszta po doładowaniu a jakich nie bo tego info nie widzem.

Byłem w Play 10 lat(od czasów beta testów)- chcesz jakości to omijaj. Virgin = Play.

Jak all bez limitu i duże internety to masz NJU(orange), 29zł all no-limit + 10GB, kupisz doładowanie w serwisie aukcyjnym wyjdzie jakieś 25zł.

Nju mobile:

2 GB 10 GB promocja obowiązuje do 30.09.2016
Owszem 29zł + 10 zł dla stacjonarne (praca wymaga dzwonienia również te numery)

Aj, faktycznie nie ma stacjonarnych. Nie korzystam z tego i sądziłem, że jest to obecne w pakiecie. 

10GB obowiązuje również po 30.09, jest to stałe powiększenie:

http://www.telix.pl/artykul/nju-mobile-promocyjne-powiekszenie-pakietow-na-zawsze-3,75515.html

Swoją drogą, musisz brać namiar na to, że wszystkie pakiety w ofertach na kartę będą tylko promocjami, a nie pewnymi ofertami. Jeśli chcesz czegoś pewnego to rozważ umowę, bezterminową. Nie brakuje takich na rynku.

Witaj

Ja mam w Play ofertę unlimited jestem u nich od początku ich istnienia na Polskim rynku i nie miałem żadnych większych problemów ale…znajdą się tacy co problemy mieli zarówno w play czy orange itd. Co do 6 gb to mogę Ci jeszcze powiedzieć że nie wykorzystane dane sumują się i przechodzą na następny miesiąc.

Też jestem w PLAY ale kupiłem kartę Red bull mobile :slight_smile: serdecznie polecam :smiley: za każde doładowanie dostajesz gb internetu ( zależy jakie doładowanie kupisz :wink: ) też nie mam większych problemów w play :smiley: a jestem na karcie już długo za 3 miesiące rejestruję numer :P 

Pakiet internetu 2gb - 9zł jakoś tak jak źle powiedziałem to zmienię

Ale na pewno w tamtym roku w wakacje była promocja 10GB za 10 zł 

Gdyby virgin mobile oferował 6 GB w cenie tych 29 zł / mc i cała oferta taka jaka jest to bym bez zastanawiania się przeniósł, ale dają dla przenoszących chyba 5 GB choć w standardzie jest 4 GB i była niedawno promocja dla przenoszących numer do 5 GB teraz jest nie 5 GB a 8 GB ale to jedno razowa aktywacja czyli rozumiem, że 5 GB dla przenoszących jest teraz stałe. I kurcze muszę zarejestrować ten numer w heyah ale tosz mi się tak nie uśmiecha bo czuję, że zniosą te ustawę. Są ku temu obawy? I jaka ostatecznie sieć oraz oferte polecacie? Pamiętajcie 5GB+ sms rozmowy non limit facebook messager darmowy oraz mile widziany facebook darmowy. Więc promocje ze pierwszy miesiąc za mam 8gb potem 2 to mi nawet nie piszcie bo to szkoda klawiatury. Bo płacić za ofertę 29zł i mieć 2gb + dokupywanie 2gb za powiedzmy te 10zł tez mi nie odpowiada jak mówiłem limit 30zł miech.  Choć rozważam 39zł w tym virgin ale to troszkę przesadnie jak dla mnie.

To co przeżyłem z Orange to szkoda słów gorszego badziewia nie ma :slight_smile: byłem skazany na ich zajesuper promocje dlatego że mieszkam na wsi :slight_smile:

teraz jestem w play i powiem tak za 5zl 50 dni ważności konta i do play za darmo dodatkowo 100 zł za rejestracje i 10GB neta można sobie bez problemu przedłużyć do tego masz formuła unlimited za 25 zł i jakby było mało zasięg plusa play Orange tmobile

Zamówiłem starter play szukałem numer 15 min na losowaniu haha ale mam trafiłem coś ala złoty numer :smiley: A będę miał za 0 zł :smiley: Ogólnie poczytałem też szkolenie robiłem do pewnej nowej sieci i wychodzi, że play ma najlepszą ofertę, nowa sieć ma tylko abonamenty ale kosi konkurencje ale nie lubię umów.