Jaka strategia?

mam ochote pograć w jakąś gre strategiczną koniecnie fantasy ale nie chce tytułów takich jak spellforce, Bitwa o śrudziemie bo to już przeszedłem! !!

Warcraft III + Dodatek

a zapomniałem warcrafta też nie :mrgreen:

Patrz temat o tej samej nazwie tylko dwa zapytajniki mniej.

nie chce herosa przeszedłem 3 a 5 mi sie nie podoba a napisałem że musi koniecznie być gra fantasy! !!

Ja ze swojej strony polecam Disciples II: Mroczne Proroctwo + dodatek Bunt Elfów. Bardzo fajna gra, podobna do heroesów, ale wg mnie o niebo lepsza. Wybierasz jedną z 4 ras(5 w dodatku, dochodzą elfy): Nieumarli, Ludzie, Krasnoludy i Demony. Robisz zadania, trenujesz wojowników, którz z kolei awansują na silniejszych. Np. Giermek(Ludzie) -> Rycerz -> Rycerz Imperium -> Paladyn/Anioł -> Obrońca wiary/Święty mściciel(zależy jak ywbudujesz budynek w stolicy). Nie wiem czy jeszcze w sprzedaży w Extra klasyce, nie mogłem jej znaleźć w Empiku. Ale naprawdę polecam, choć nie wszystkim może sie spodobać.

:slight_smile:

grałem w disciples 2 ale to już zupełnie mi sie nie podoba pograłem z 3 dni poprzechodziłem pare plansz ale to nie dla mnie gra jest zjechana bez obrazy dla fanów! !!

Trudno ci dogodzić :? Może Armies of Exigo? Podobne do Warcrafta dosyć.

o w to nie grałem zobacze dzięki, ale prosze o wiecej tytułów!!

Podobno Warhammer 40 000: Dawn of War jest niezły, ale nie doświadczyłem go na własnej skórze 8) .

grałem w coś o takiej nazwie na ps2 ale na pc tylko słyszałem o takim tytule ale zobacze dzięki

Empire Earth 2