Jaka szybkość?

Chciałbym się dowiedzieć jakie pingi bym uzyskiwał w Call of Duty używając łącza oferowanego przez NETIE net24 OPTIMUM to jest 256kbit/s.Za udzielenie informacji z góry dziękuję:-)

To zależy od masy czynników nie da sie tego okreslić, dowiesz sie jak wykupisz loncze.

A od czego naprzykład? Komputer ma taki sobie

procesor AMDSempron 2800MHz

karta grafiki ASUS GeForce FX5700

pamięci 512ddr

płyta Asus A7M8X

gra mi smiga bez problemów tylko jaki ten ping bym mniej więcej miał bo jak powyrzej 70 to niewiem czy warto inwestować bo i tak niepogram z najlepszymi .

Od jakosci, obciażenia i odległosci od centali, od odległosci do servera, od modem jaki dostaniesz, od oprogramowania jakie bedzie działało w tle, od maszyny na jakiej jest server postawiony.

No ale mniej więcej jest mi w stanie ktos powiedzieć powiedzmy że wszystko będzie tak sredniej kalsy to jaki będzie ten ping???

Średniej klasy odległosc od servera, oprogramowanie działajace w tle ciekawe jak to wyliczysz… Poprostu na polskich servach bedzesz miał ładny ping a im dalej tym gorszy.

Co do przepustowosci samego łoncza które chcesz kupic to teoretycznie powinno starczyc do gry dla ~4 osób.

w CoD najlepiej sie gra jak sa pingi ponizej 100… troche powyzej juz jest gorzej, ale tez nieraz mozna zagrac.

sam uzywam lacza 128Kbit z Dialogu… ale 11 maja to sie zmieni juz bede giercowal na na DSL 1Mbit :slight_smile: i wreszcie pogram w necie w Doom3, bo na tym co mam nie ma szans