Jaka tania i rozsądna karta do E4400 OC?

Witam, bez zbędnego pisania - GMA 3100 działa mi na nerwy (sterowniki dla Pingwina, żenująca wydajność, nawet w porównaniu do GMA 950). Wobec tego proszę o propozycje cenowe do rozsądnego pułapu - jakieś 160 zł. Używki miłe widziane. Mały rys historyczny - padły mi już dwie sztuki 8/9800 GT, miałem w międzyczasie X550 i… R9 280 X - rozważałem wymianę całego konfigu, ale :stuck_out_tongue:

używany gtx 460 1gb  albo radeon 6850.Choć ja bym dołożył kasy i zaczął myśleć o nowym komputerze.

Napisz jeszcze jaki posiadasz zasilacz.

No ale do czego to w ogóle ma służyć bo jak nie do gier to kup nową tanią grafike i tyle a nie stary złom który za chwile padnie.

Chyba że masz coś nie tak z zasilaczem że grafiki padają

Wybaczcie za poprzedni nieskładny i ucięty post, ale pisanie na Nokii 500 przez Operę Mini powinno być zabronione jako tortura :smiley:

Zasilacz jest bez zarzutu: Tagan Below Zero 500W - na 101% to nie on zabijał grafiki (inaczej nie miałby szans pociągnąć podkręconego E4400 i R9 280X :smiley: )

Radeon sprawdzał się świetnie, ale ze względu na brak sensownych widoków na nowe bebechy pozbyłem się go i zastanawiam się nad czymś sensownym, czytaj “ma nie być duszona przez nędzne E4400@3Ghz”  :smiley:

Przeznaczenie: klasyki z przełomu wieków (UT’99 xD), raz na ruski rok CS: GO, HL2 etc.

 

Wolałbym upiec sobie jednego z GeForców, ale z gazowego mógłby być niestrawny :slight_smile:

Ewentualnie ja bym polecił do tego sprzętu Radeona 7770 choć i tak ta karta będzie aż za dobra do tego sprzętu.

Tylko dodam ,że Radeona najtańszego można kupić za minimum 200 złotych.

Właśnie sam wpadłem na tą kartę, i sam wyszedłem z takim samym wnioskiem :smiley: I właśnie “kwestia ceny” :smiley:

Mam do wyboru - odpowiednia do tego złomu padaka pokroju GT430 / używka ze złośliwymi lutami pokroju kolejna 8800 GT / overkill 7750 wżwyż :smiley: Pfff…

To już najlepszy będzie chyba 7750.