Jaka telefonia komorkowa?

Ciekawe… w moim mieście najlepszy zasięg ma Era - inne sieci, czyli Plus i Orange (gdzie również mam drugi numer) tracą sygnał np. pod tunelami, w szatni mojej starej szkoły, jadąc tramwajem/autobusem czy w ogóle poruszając się jakość sygnału jest kiepska. W ogóle sama jakość połączeń nie dorównuje Erze - wiem to, ponieważ mam numery w Erze i jak już wcześniej wspomniałem w Orange. I pod względem jakości połączeń, Era bije wszystkich na głowę.

Dodam jeszcze, że gdy byłem ze znajomymi w górach, nikt z nich nie miał zasięgu na swoich fonach. Tylko ja miałem 3/4 zasięgu właśnie z Ery, więc nie gadajcie głupot. I wcale nie było to dawno temu, bo w te wakacje. ;D

Orange ma najlepszy zasięg, ale internetu mobilnego - natomiast nad GSM króluje Era. :stuck_out_tongue_winking_eye: Smutne, ale prawdziwe.

A jak kupie starter w sklepie ( za ile minimalnie można kupić starter orange [zł] ) to tez mam te wszystkie promocje co przy “zakupie” przez internet ?

free_roscoe ciekawe w jakim tunelu nie masz zasięgu. Mieszkam obok Katowic i wiem jak sprawa wygląda w całym GOPie (od Gliwic po Dąbrowe Górniczą).

Sprawa zasięgu to sprawa regionalna. W skali całego kraju Era ma najgorszy zasięg.

Taa, ciekawe jakim cudem :roll: Zasięg GSM = zasięg mobilnego Internetu!

A w zasięgu 3G góruje Plus.

Startery Orange chyba są już od 5 zł.

Nie ma wszystkich promocji przy zakupie “na mieście”.

Zamówiłem sobie starter orange w necie oco chodzi z tym kontem Multi Box Gold ?

Jak to potem aktywować i czy to napewno jest bezpłatne?

Najlepsza oferta to chyba WPmobi http://wpmobi.pl/?ticaid=567ea . 35 gr/min 16gr za sms i 6gr za 150kb od samego początku . Simplus jest droższy ale jak bierzesz jakieś pakiety to wychodzi znów najtaniej .

Dokładnie tak jak mówisz,

free_roscoe , nie zmyślaj i nie wydawaj opinii na podstawie Twoich testów pod tunelami gdzie wydajesz opinię o reszcie. :evil:

zaklik , po pierwsze to naucz się czytać uważnie. Te trzy stawki na trzy różne usługi to całkiem odrębne taryfy poza tym niczym nie zachwycają; to 35gr którymi się ekscytujesz jest tylko do sieci; szczerze mówiąc WPMobi jako MVNO Orange to totalnie beznadziejna oferta.

Zamówiłem sobie starter ( za jakieś 10 dni powinien być) ale ma kilka pytań.

Jak aktywować usługę Multi Box Gold ?

W regulaminie jest napisane ze po wpisaniu kodów do aktywacji musze jeszcze czekać do 7dni na aktywację a dopiero potem doładować konto. Jak to naprawdę wygląda czy trzeba czekać te 7 dni i czy zostanę powiadomiony o wstępnej aktualizacji?

Skoro do ciebie najlepsza siec w polsce nie dociera to kup sobie telefon satelitarny-sygnał juz na 100% do ciebie dotrze :wink: Play, Era, Plus i Orange, wszystkie sieci są dobre tylko trzeba wykupić odpowiednie pakiety np na rozmowy dzwonienie itp… (oprocz play)

I majątek się za to zapłaci?

W najbliższym czasie (za dwa dni) będę taki starter aktywował. Napiszę Ci w jaki sposób i jak przebiegła taka aktywacja.

@enter6 będę bardzo wdzięczny.

Głównie chodzi mi o aktywację Multi Box Gold

Tu jest cały temat temu poświęcony: Tutaj.

Osobiście zrezygnowałem z tej karty. Na maila dostałem informacje o numerze zamówienia i kod, który mam wpisać na stronce aktywacyjnej. Wszystko fajnie poszło, na następny dzień karta była aktywowana (wcześniej pisało ‘niezarejestrowany’). Ale po zarejestrowaniu się na portalu Orange.pl uświadomiłem sobie (totalnie!), że zamiast karty pre-paid, która w teorii powinna być anonimowa, to na stronie widnieje moje nazwisko, adres i to wszystko, co podawałem przy rejestracji. I to właśnie mnie zniechęciło. Dlatego karta przeleżała dwa tygodnie (tzn. włączony telefon z kartą w środku) i z dwa dni temu minął już termin doładowania i co dziwne, minął czas, kiedy mogę odbierać rozmowy. Sms-y dochodzą. Numer *500 nie działa.