Jaka telefonia komorkowa?

Jaka sieć polecacie [oferty na karte] ?? Na starcie dodam ze era odpad z racji zasięgu w moim miejscu przebywania. Liczą się dla mnie głownie oferty specjalne związane “dzwonieniem” ponieważ przez telefon główne rozmawiam. Startery darmowe albo jakieś dodatki na start tez mile widziane?

Play daje starter za free??

btw:

Czy w “normalnym sklepie” tez dostanę starter Orange za free czy tylko na ich stronie?

Moze pytania wydaja się głupie ale wcześniej nie korzystałem z telefonów komórkowych.

Starterów za free nie dostaniesz chyba nigdzie :slight_smile:

Najlepszy jest plus :slight_smile: Fajne oferty i nie ściągają z ciebie kasy za nic :slight_smile:

http://www.orange.pl/gear/commerce/init … on=1576650

Był czas kiedy play rozdawał promocyjnie pakiety startowe.

Mam playa i jestem z niego zadowolony.

A jeśli chodzi o zasięg - w Polsce Era ma najlepszy, więc nie spodziewaj się, że inny operator do Ciebie dotrze, musiałbyś mieć farta żeby przekaźnik innego operatora sięgał a Ery nie.

Ja korzystam z MixPlusa. Duży wybór telefonów, tanie ceny. Orange nie polecam - bardzo wysokie stawki, chociażby w popie - niby tanio, ale cena telefonu jest kosmiczna. Może warto wejść do salonu, przedtawić po krótce, co nas interesuje, a potem poprosić, aby coś zaproponowano :slight_smile: Tylko wcześniej się trzeba zastanowić, na czym nam zależy, np. w kwestii telefonu: czy ma mieć dobry aparat, odtwarzacz mp3, irde czy bluetooth. W kwestii cen: ile kosztuje sms, ile minuta do sieci, ile poza siecią. Warto sie zorientować, ilu znajomych ma telefon w takiej sieci, a ile w takiej - wtedy rozmowy wyjdą nieco tańsze :slight_smile:

Mieszkam około 20 km od wrocka i era nie lapie dziwne ale prawdziwe :stuck_out_tongue:

Czy w “normalnym sklepie” tez dostanę starter Orange za free czy tylko na ich stronie?

W abonamencie za 40 złotych/miesiąc w playu masz za 100zł motorolę v9. W orange w abonamecie v9 jest za 949 zł

Ale mnie interesuje oferta na kartę a nie abonament.

Guzik prawda, u mnie akurat Plus ma najlepszy zasięg era go juz dawno gubi a na plusie jeszcze dobry zasięg, także nie pisz głup, era może parę lat temu miała największy zasięg :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye:

A co do PLAY to chodzi na nadajnikach ery to także u ciebie odpada, to zostaje Orange lub Plus. Osobiście polecam wybrać tego operatora u którego masz najwięcej znajomych.

Ja polecam Orange Go mam i czasami fajne promocje…

Nie masz racji bo na Plusa.

a to całe 36i6 ?? Złwaszcza ta kasa za słuchanie reklam.

36.6 właścicielem jest Plus.

Jeśli nie Era, to Orange (ale tylko Music). 15gr za sms’a do wszystkich sieci (Play - 20gr), 65gr/min także do wszystkich (Play - 75gr). I do tego różnorodne pakiety. Więcej szczegółów: Tutaj!

Starter możesz zamówić bezpłatnie na stronie Orange. Wybierasz taryfę, numer telefonu i starter za DARMO przychodzi do domu. Jedyną wadą jest to, że musisz to później zarejestrować i doładować konto w ciągu kilki dni.

Tylko Play :stuck_out_tongue:

ja osobiście polecam Heyah najtańsze rozmowy na rynku dużo promocji i starter za 5zł :smiley:

chrucik możesz uzasadnić dlaczego?

Na razie to jestem najbliżej Orange ale się jeszcze zobaczy.

Underek , a jaki masz profil dzwonienia, SMSowania (do jakiej sieci); korzystasz z Internetu przez komórkę?

profil dzwonienia Orange/plus

http://wpmobi.pl wysyłają starter za darmo nic nie place ?? 10zł na neta można wydać w fonie:P

Heh. viewtopic.php?f=12&t=236624&start=0&st=0&sk=t&sd=a <= zerknij