Jaką telewizje cyfrową wybrać?

Witam. Mam taki dylemat, nie wiem jaką telewizje wybrać mam trzy typy:

  1. Cyfra+

  2. Cyfrowy Polsat

  3. n HDTV

Zależy mi głównie na dobrych filmach i sporcie. Abonament max 60zł. Co plecacie?

Polsat Cyfrowy,Cyfra+ ma ukryte koszy podpiszesz umowę na 60 a zapłacisz 120zł.A n HDTV ma dość mało programów :slight_smile:

Mam Cyfrowy Polsat prawie od samego początku powstania i jest ok. Pełny pakiet kosztuje coś około 55 zł. miesięcznie.

Poczytaj o szczegółach. Moim skromnym zdaniem najbardziej opłacalny.

Jak się nie czyta umowy tylko odrazu podpisuje to potem płacisz i nie wiesz za co , rok temu podpisałem umowe z polsatem na 13 miesięcy i płaciłem po 48,80 , teraz już dekoder jest moją własnoscią i przyszedł nowy abonament w kwocie 55zł z tym że doszły 2czy 3 kanały filmowe jak można nazwać to wogóle kanałami filmowymi ( coś w stylu tv “trwam”)

a pozatym oferta bogata i ciekawa.

Ja również polecam Cyfrowy Polsat. Mam go od samego początku i jestem naprawdę zadowolony. cena za abonament jak i kanały są naprawdę spoko :slight_smile:

  1. n HDTV a ja mam to i nie narzekam płace 86 zł za wszystko co oferuje N a do tego na dniach pojawiło sie kilka dziesiat nowych kanałów

No i taka mała ciekawostka z prawie ostatniej chwili http://nt.interia.pl/wiadomosc_dnia/news/cala-polska-przechodzi-na-hd,868769

5 lat to nie jest znowu tak wiele , zapewne kiedy telewizja analogowa (czyt.naziemna) wdroży te założenia to do tego czasu operatorzy prywatnych stacji zapewne będą dążyć do tego aby jak najszybciej opanować rynek i zyskać jak najwięcej abonentów telewizji wysokiej rozdzielczości (HD) , w takiej systuacji jednak już teraz byłbym skłonny reflektować na któregoś z operatorów HDTV.

luky to też zależy czy lubisz bardziej sport oglądac w TV czy filmy. Jak sport to proponuje Cyfrę + bo tam masz Canal+ Sport i Sport 2 pokazują tam najlepsze ligi europy. W Cyfrowym Polsacie tez masz sport ale mniejszą dawkę. Osobiście polecam Cyfrę + :slight_smile:

Napisz co Cię interesuje a coś doradzimy.

Przecież na podstawie Twojego ogólnego pytania nie wynika wcale która oferta będzie dla Ciebie najrozsądniejszą propozycją… :roll:

Chyba trzeba zacząć trochę inaczej ile (możesz) chcesz przeznaczyć na abonament, co chcesz oglądać a dopiero później zdecydować – gdzie.

Na początku napisałem abonament 60zł max! Interesują mnie dobre filmy (najlepiej hollywoodzkie :stuck_out_tongue: ale najważniejsze żeby było co oglądać) i sport typu piłka nożna (ligi zagraniczne) :smiley:

Z tym może byc mały problem, ale jakbyś wybrał Cyfrowy Polsat to tam w pakiecie podstawowym masz Polsat Sport, na którym lecą ligi takie jak: włoska, niemiecka, szkocka, portugalska. Jak byś miał większe fundusze to by można było pokombinowac o Cyfrze + ale to już abonament ponad 100 zł z Canal+ Sport i Canal+ Sport 2. Tak więc zastanów się :wink: do oglądania piłki nożnej na największych obrotach polecam Canal+ Sport i Canal+ Sport 2 :mrgreen: