Jaka to gra? - zabawa

wywnioskowałem skoro aju odgadł to moge zadać zagadke :oops: :stuck_out_tongue:

:smiley: to by było przecież straszne! !!

Wybaczam :wink: W końcu im więcej zagadek tym lepiej. Życzyłbym sobie po prostu jakiegoś porządku tutaj :smiley:

Strzelam, że chodzi o Crimsonland :smiley:

Pawek nie rób bałaganu - nie karm trolla. Dybek dał swój opis. Przyjdzie, pewnie napisze ze FarCry i bawimy się dalej :smiley:

gra skojarzenei śmierć

house of the dead :wink:

Tak aju chodziło o Far Cry, sorki że mnie tyle nie było. Twoja pora na zagadke aju.

Nie znam takiego

:oops: wybacz, debek :oops: :smiley:

na podstawie tej gry powstały dwie ekranizacje filmowe. Główną bohaterką w grze jest cycata panienka, która w kazdej kolejnej części gry podobno ma je (piersi) jeszcze większe. Gry z nią powstawały zarówno na psx, ps2 i PC. Ta gra to:

Tomb Raider :smiley:

dokładnie Michael twoja kolej

Gra opowiada o drugiej wojnie światowej. Dodatek do niej został wydany 14 września 2004 r. Należy do gatunku gry akcji / FPS. Wszyscy czekają na drugą część tej wspaniałej gry.

Battlefield ?

:no:

Mogę próbować wiele razy nt. jednej gry ?

Call of Duty :lol:

Chodziło mi dokładnie o jedynkę, ale można zaliczyć tą odpowiedź. :lol:

–> Teraz Ty :stuck_out_tongue:

dobra, gra opowiada o rycerzu a zwłaszcza o złodzieju. Druga część tej gry dzieje się w Średniowieczu. Dodam tylko że część 3 tej gry robił inny zespół niż część 1 i 2 8) Chodzi mi o tytuł dokładny części pierwszej :lol:

Seria Thief :?:

PS Thief to po angielsku złodziej :stuck_out_tongue:

tak, zmieniłem później posta - chodziło mi o Thief: The Dark Project, uznaję :stuck_out_tongue: