Jaka to gra? - zabawa

Ponieważ w dziale gry nie są liczone posty pomyślałem, że nikomu nie będzie przeszkadzało jak rozpocznę pewną zabawę. Polega ona na odganięciu przez userów tytułu gry jaka jest opisywana. Osoba, która odgadnie jako pierwsza ma prawo stworzyć własny opis. Może się tego zrzec. Wtedy dalej zadaje zagadki poprzedni zwycięzca.

Może zacznę :smiley: Dla zachęty nie napisałem trudnego opisu :wink:

Gra, którą mam na myśli powstała w 1998 roku. Jedna z lepszych gier RPG w historii. Przygodę zaczynamy w Candlekeep. Naszym celem jest pokonanie głównego złego bohatera Sarevoka. W tym celu kompletujemy drużynę, w której mogą się znaleźć m.in. Imoen, Khalid lub Jaheira. Zdobywamy doświadczenie na takich potworach jak choćby wilki, hobgobliny, kobolty. Czy wiecie jaką grę mam na myśli :?:

hmm chyba baldurs gate 1

Tak, Baldur’s Gate.!

Aju , brawo :!:

Teraz Twoja kolej na zagadkę;)

Kto pisze pytanie ten kto odpowie, czy ten kto chce ?

:o

Wg moich zasad ten kto odpowiedział poprawnie na poprzednią zagadkę, ale jak aju się zrzeknie, to możesz Ty zadać następną :wink:

Nie lepiej zarzucić screeny i zgadywać? :slight_smile:

Zasady są takie jakie są i w tej kwestii nie ulegną zmianie.

gra powstała w 1994 roku na konsole playstation. Mamy do wyboru sterowac dwoma postaciami. Gra zapoczątkowała gatunek survival horror. Na podstawie gry powstały rózne filmy o tej samej nazwie a sama gra była inspirowana filmem georga romeo. (ale banał)

Na pewnym forum także jest taka zabawa, lecz z czasem ewoluowała ona w kierunku wrzucania screen’ów.

aju Dawn of the Dead ?

Resident Evil

Złączono Posta : 05.08.2005 (Pią) 17:33

Jeśli zgadłem to nich ktoś inny zada następna gre bo mnie już dziś nie bedzie narka.

Ale tutaj nie chcę, żeby tak ewoluowała.

PS Ja również uważam, że to Resident Evil.

tak to resident evil

gratuluje :wink: debek

Gra wyszła w 2004 roku o ile się nie myle , wspaniała grafika, olbrzymi konkurent dlal half life 2 i doom 3. Akcja działa się na tropikalnych wyspach a przeciwnikami bohatera nie byli tylko ludzie ale i mutanty

far cry :?

tera ja wymyśle coś gra polega na strzelaniu do róznych potworó i sa bazy w neij :-x

  1. Kiepski ten Twój opis, bo wiele gier pasuje

  2. Po drugie nie Twoja kolej zadawania zagadki.

  3. Jeśli Cię ten topic mierzi to do niego nie zaglądaj.

doom ? :?

nie dodam że jet ona dosyć stara i co to znaczy mierzi?

A co to znaczy???

Moze zacznijmy pisac po polsku co. :smiley:

Jeszcze się nie pokapuje że mi tu cracki ktos przemyca. :wink: :lol:

co napisał Pawek to:

mierzić - denerwować, przeszkadzać, nudzić

Twojego języka nie rozumiem jednak. :lol: