Jaka to jest wersja WINWORD'a

WINWORD.EXE, gdzie po otwarciu Word’a można odczytać jego wersję?

Hm… Poszukać opcji “O programie”? Powinna być gdzieś w okolicach pomocy.

 

Gdybyś wspomniał, jaką masz wersję tego Worda, to byłoby dużo łatwiej.

Gdybyś jeszcze napisał o jakiej wersji Worda mówisz, byłoby prościej. W Word 2016 otwierasz menu, przechodzisz do opcji Account a następnie kliknasz na ikonę About Word.

 

Nie potrzeba otwierać, klikasz prawym Właściwości i przechodzisz do zakładki z informacjami, widnie tam nazwa, producent, wersja itd.

Żeby to wszystko było takie proste.

 

a więc:

 

WINWORD.EXE. który znajduje się w katalogu:

 

d:\Microsoft Office\Office15\WINWORD.EXE

 

A po najechaniu myszką na  pokazuje to:

 

 

można wysnuć z tego co widać i nazwy katalogu, w którym on się znajduje, że to Word 2015.

 

 Stasinek napisał:

Nie potrzeba otwierać, klikasz prawym Właściwości i przechodzisz do zakładki z informacjami, widnieje tam nazwa, producent, wersja itd.

 

 

 

rgabrysiak

 

po otwarci zakładki “Plik” - “Konto” widać to:

 

 

 

kpc21

 

W tym Word’zie (z powyższego wynika, że to Word 2013)

 

W “Plik” - “Opcje” są tylko ustawienia.

 

 

Dwoje napisało:

 

Gdybyś wspomniał, jaką masz wersję tego Worda, to byłoby dużo łatwiej.

 

Gdybyś jeszcze napisał o jakiej wersji Worda mówisz

 

 

a tytuł tematu jest: “Jak to jest wersja WINWORD’a”  :)

 

PS.

Powinno być “Jaka” zamiast “Jak”, ale nie mam możliwości poprawić tematu.

Gdybyś wykazał choć odrobinę samodzielności to dowiedziałbyś się, że nie ma czegoś jak Word 2015. Wpisanie frazy:

w wyszukiwarkę skierowałoby cię np. do takiej strony: Office build numbers. Na podstawie tych informacji łatwo wywnioskować, że posiadasz program Word w wersji 2013.

 

Zresztą w samej informacji o produkcie widnieje czarno na białym, że posiadasz Office w wersji 2013, a więc każdy jego składnik - w tym i Word, jest w wersji 2013.

Widzę, że na siłę próbujesz szukać problemu tam gdzie go nie ma, a na dodatek zamiast wykazać odrobinę samodzielności liczysz na to, że wszystko zostanie ci podane jak na tacy.

 

PS. w każdym dziale podlinkowany jest Poradnik zakładania i edycji tematu, w którym znaleźć można m.in. informację jak dokonać korekty tytułu. Po co jednak do niego zaglądać, lepiej napisać że tytułu nie da się zmienić.

Jestem ciekawy czy ktoś nie związany z tym forum przeczytał wszystko i wszędzie co tu jest napisane

i czy jak pisze jeszcze na kilkunastu innych forach też…

 

Poczytałem i dalej nie wiem jak to zrobić.

Jest tam napisane że:

W polu Tytuł tematu (1) wpisz nową treść i następnie wyślij zmieniony post (2):

 

tylko, że u mnie nie ma tego pola,

Bez komentarza.

To jest ten gwóźdź: w poście otwierającym :slight_smile:

Nie zauważyłem tego  “W celu edycji skorzystaj z przycisku " Edytujw poście otwierającym :"

 

Dzięki.

Nie wiem gdzie ty widzisz informację, że Word jest w wersji 2015 - takiej edycji nie było i nie ma. Informację co oznacza numeracja 15.0.4420.1017 znajdziesz na stronie do której link podałem wyżej.

Znowu moja nieuwaga, przecież tu jest napisane co oznacza 15 a nie 2015   :slight_smile: