Jaka to płyta?

Zastanawia mnie jaka to płyta Dcs S7AX i czy ma wejsciA DDR???

plyta w starym kompie

podajcie strone producenta plyty

v 1.03

Ściągnij sobie program everest i wszystko będzie jasne.

Wklep w google

mam everesta na nowym, a stary nie ma podlaczenia do neta

w google nic nie ma o tym producent to DCS

Na czym nowym - Kompie, dysku ??

Zapewne kupujesz (kupowałeś?) gazety o tematyce komputerowej do których była dołączona płyta CD bądź DVD i na niej powinien być ten porgram ponieważ gazety często poza pełnymi wersjami płatnych pogramów dodatkowo umieszczają dobre darmowe programy jak np. EVEREST. Więc jeżeli kupujesz to proponuję poszukać.

Natomiast jeżeli nie kupujesz to jest kilka innych nie takich złych rozwiązań. Niżej przestawiam niektre z nich:

  • Możesz pobrać na komputerze z dostępem do internetu program, nagrać go na płytę i będziesz mógł zainstalować z niej program na tym komputerze bez internetu.

  • Możesz wyłączyć komputer z internetem, wyjąć kebelek etc. i skonfigurować internet na tym komputerze bez internetu i wtedy pobierzesz program. A po wszystkim zrobisz tak jak było poprzednio.

  • Możesz zajrzeć tutaj:

:arrow: http://www.kompz.org/artykuly/sieci_lac … komputerow

  • Ewentualnie możesz komputery połączyć w prostą sieć o ile dysponuję odpowiednim kabelkiem do tego służącym.

mam na nowym kompie, to wiecie co to za plyta i czy ma wejscia na ddr

Ta nawet DDR II bedą pasować :stuck_out_tongue: , nie przesadzaj płyta z ubiegłego wieku a Ty się zastanawiasz czy DDR bedą pasować , wogóle to się zastanów czy SDramy będą pasować a bardziej prawdopodobne że to będą jeszcze starsze pamiątki , z tego co udało mi się wyczytać to płyta obsługuje tylko do 64Mb, ale jakie nie mam pojęcia, google mało co znajdują więc przypuszczalnie producent płyty gł. już nie istnieje lub zmienił nazwe. Najlepiej wyciąg stare pamiątki i do sklepu , powiedzą Ci co to za moduły.