Jaka to wersja Firefoxa?

Witam, mam problem. Siostra dorwała mi się do komputera i grając na Firefox-ie mi go zaktualizowała, mimo tego, że ja sam tego nie chciałem. Nie chce tej nowej wersji, więc chciałem wrócić do tej starszej. Po tamtej wersji został mi jedynie ten screen http://zapodaj.net/1ed0fe9424337.bmp.html Nie musi być to dokładnie ta sama wersja ale chodzi mi o sam układ interfejsu. Proszę o pomoc :slight_smile:

Prawdopodobnie 3, ale mogę się mylić.

A można wiedzieć, dlaczego tak Cię ciągnie do nieaktualnych programów? Przecież każda następna wersja spełnia coraz to nowsze standardy i z reguły jest szybsza. Nie ma sensu wracać do staroci.

Natomiast by przywrócić poprzedni układ interfejsu, możesz skorzystać z tego fixa:

Firefox -> Opcje -> zaznaczyć Pasek Menu

Dalej już, operując na pasku:

Widok -> Paski Narzędzi ->

—> zaznaczyć Pasek Zakładek

—> odznaczyć Karty na górze

—> Dostosuj (wyświetli się okno z dostępnymi przyciskami):

------>chwytasz lewym przyciskiem myszy ikonę odświeżania i przesuwasz w miejsce w którym chcesz

------>wyciągasz z okna separator i ustawiasz go za przyciskiem odświeżania

------>przestawiasz ikonę zatrzymania i stawiasz za separatorem

Jeśli chcesz mieć wspólny przycisk odświeżania i zatrzymania, wywal separator - z pozostałymi potrzebnymi Tobie przyciskami myślę, że sobie już poradzisz.

Całość po zmianach na Windows 8 Release Preview prezentuje się tak - o to chodziło? :wink:

Na Windowsie XP nie powinno zbytnio odbiegać od poprzedniej wersji.

Tutaj http://portableapps.com/apps/internet/firefox_portable#legacy masz starsze wersje portable Firefoksa. Możesz je sobie pobrać i zainstalować niezależnie (ale tylko jednego Firefoksa możesz mieć naraz uruchomionego). Także siostra może uruchamiać sobie najnowszą (zainstalowaną) wersję tego programu a Ty możesz mieć niezależnie od niej starszą wersję.

@Majcovsky - dlaczego mnie ciągnie? Przede wszystkim dla dodatku JDownloader, którego bardzo często używam i tego AdBlocka. Te dodatki niestety nie są dostępne dla nowej wersji Firefox-a. To ktoś może jednak wie jaka to wersja?

@ Pablo_Wawa- szczerze to siostrze nie jest potrzebna nowa wersja. Wyskoczyła jej pewnie po prostu aktualizacja, a że jest mała i się nie zna to wybrała aktualizację i taki tego efekt.

http://www.mozilla.org/en-US/firefox/all-older.html

Pamiętaj tylko, że support do wersji 3.6.28 skończył się wraz z kwietniem 2012.

Praca na koncie administratora na Windows XP + dziurawa przeglądarka = niespodzianka w postaci malware w systemie. Moja rada to poszukanie alternatywy dla starych rozszerzeń (czego oczekujesz od wtyczki?) i danie sobie spokoju z tym dinozaurem.

/Edit - kwestia dodatków:

JdownFF - nie widzę tutaj braku supportu dla nowej wersji FF.

Adblock Plus - to ten sam Adblock, którego masz na screenie.

Przepraszam wprowadziłem Cię w błąd. Chodzi mi o DownloadHelper a nie Jdownloader, Helpera używam praktycznie codziennie, a w nowej wersji niestety go nie posiadałem.

Szukasz problemów na siłę: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/a … oadhelper/ - jak byk, widnieje wsparcie dla wersji 13.x. Chyba, że mówimy o jakimś innym rozszerzeniu.