Jaka to wersja?

Witam

Kiedyś miałem przyjemność używać pewnej wersji Winamp’a. Szczególnie przypadła mi do gustu dlatego, że mimo sporej playlisty nie zacinał PC’ta a poza tym do danego kawałka leciał obok w okienku tekst do niego. Niestety po formacie zgubiłem ten program i zapomniałem jaka to była wersja. Używałem nastepne wersje Winampa ale one niestety tnęły mi komputer. Przerzuciłem się na Quintessential Player, jednakże po dłuższym użytkowaniu doszedłem do wniosku, że QP nie jest programem który idealnie nadawałby się dla mnie.

Dlatego moja prośba, czy ktoś wie jaka wersja Winampa? Może to jest jakaś wtyczka? Może dodatek? … Prosiłbym o informacje.

Z góry dziękuje :slight_smile:

Może winamp 5.06 mam 2643 muzy na winampe i sie nietnie.

może wersja 2.91

a może sprbuj darmwoego jetaudio jest na vortalu ==> zuzywa troszkę mniej zsobw niż winamp a jakośc dzwięku nawet moim zdaniem jest lepsza.

Jak nie to zainstaluj najnowszą wersje winampa

Dzięki za porady, spróbuje

Ale dla mnie najnowsze części Winampa są przeciążone… trudno w nich cokolwiek znaleźć :confused:

A w nowszych wersjach nie ma tego bajeru z wyświetlaniem tekstu ??

Najlepiej ściągnij sobie najnowszą wersję TUTAJ i po zainstalowaniu Winampa oraz spolszczenia zmień skórkę na klasyczną (prawy przycisk myszy->Skóry->Skóra klasyczna). Winamp od tej chwili bedzie chodził bardzo szybko i nie będzie się zacinał. Nie instaluj innych wersji Winampa bo mają dziury w zabezpieczeniach.

Jeżeli masz coś instalować, zamiast Winampa, to zainstaluj ten program. Nie ma żadnych bajerów, ale za to nie obciąża procesora a jakość dźwięku jest lepsza niż w innych programach. :wink:

Czytałem w jakiejś gazecie, chyba KS Ekspert, że Foobar nie ma lepszej jakości dźwięku od Winampa. Poza tym Winamp jest dużo wygodniejszy i lepszy od Foobara. Ma już od razu gotowe ustawienia dźwięku. Można wybrać, np. ustawienie rock co daje o wiele lepsze efekty niż ustawienia domyślne. Winamp ma także skórki, a Foobar nie. Foobar obsługuje także mniej formatów dźwiękowych niż Winamp. Nie polecam Foobara. Natomiast proponowany JetAudio na pewno bardziej spowolni ci komputer niż Winamp.

Czytaj dokładnie. Napisałem, że jeśli ma zmieniać Winampa, to niech wybierze foobara. :slight_smile:

Na razie zdecydowałem się na Jet Audio. Troche przeciążony ale powoli się przyzwyczajam, dość przyjemny program :slight_smile:

Wie może ktoś gdzie jest ten budzik :?:

Takiej nieprawdy w odstępie paru zdań już dawno na tym forum nie przeczytałem. Można nie lubić Foobara2000, to zrozumiem, ale żeby od razu bezpodstawnie robić mu koło pupy, to już nigdy nie zrozumiem :?

Moim zdaniem autorowi chodzi o wersję 2.95

PS ten link autorowi na pewno się przyda:

http://www.oldversion.com/program.php?n=winamp

BTW topic dotyczy wersji winampa czy innych odtwarzaczy Audio :? :? :?

Dzięki :slight_smile: temat można już zamknąć, lecz mam pytanko, gdzie w tym jetaudio jest budzik :smiley: :?:

tam po prawej stronie masz timer i alarm na widoku

klikasz zieloną lampkę alarm ustawiasz czas potem ustawiasz action, set i dajesz start

tak masz budzik

Złączono Posta : 11.08.2005 (Czw) 21:19

zeby nie było niedomówień do dołączam screena o co dokłądnie mi chodzi

beztytuu7qz.th.jpg

PS. nie wiem jaką masz wersję jesli tą z vortaluto luzik. Łatwiej Ci sie bedzie tez obsługiwało ze spolszczeniem

Chyba że tak instalowałeś to nic nie zmieniaj :lol:

pzdr