Jaka torba do laptopa

Cześć, macie jakąś sprawdzoną torbę do laptopa, w której po pół roku nie rozpadną się zamki i nie zaczną wychodzić nitki, ewentualnie nie popęka (jeżeli jest) skóropodobne obicie? Laptop 14"-15" + zasilacz + kable, mysz i drobiazgi.

Patrzę na Dell, kiedyś robił dobre torby ale widzę, ze w opiniach jest że delikatne. Wiem że teraz wszytko tandetne, ale może coś mi umknęło?

U mnie ludzie noszą DELL Pro Briefcase 14 i po ok.2 latach nie widziałem, żeby wyglądały na zmęczone życiem.
Z zamkami też nic się nie dzieje.

Ja mam dobre doświadczenie z produktami firmy Targus. 3 dni temu właśnie kupiłem jedną torbę na prezent.

Polecam albo plecak, albo neseser sztywny. Ja mam kilka Samsonite, doskonale się sprawdzają, wielokrotnie uchroniły laptopa przed uszkodzeniem. Trwałe, sztywne IMHO o niebo ładniejsze. Można też na rynku wtórnym dostać za niewielką kasę.

Dziękuję wszystkim za sugestie. Teraz będzie łatwiej wybrać.

Niestety wszystkie torby skóropodobne czy materiałowe z czasem ci się zużyją. Jakość jest podobna. Główna różnica to wygląd. Konstrukcja jest podobna. Jak chcesz wydać więcej, kup firmową jakąś i tyle. Np. Samsonite.

Raczej nie chcę teraz tyle wydać ale nie ukrywam, że mi się Samsonite podoba :slight_smile: Mam już świadomość, że żeby zbliżyć się do wymagań, które opisałem w pierwszym wpisie, musiałbym celować w coś w stylu Samsonite.