Jaka wersja Detonatorów?

mam GeForce 3ti 200 i Windows 2003.

gdy zainstaluję sterowniki w wersji 56.64 to podczas gry komputer potrafi się zwiesić na około 10 sekund bez możliwości zrobienia nawet alt+ctrl+del, a jak zainstaluję sterowniki w wersji 61.77 to podczas gry mam pełno artefaktów na ekranie.

ps. karta jest troszkę podkręcona bo zamiast 200/450 jest 270/565, ale to nie powinno być problemem bo tak to by wszędzie były artefakty…

nie wiem jaką wersję sterowników mam zainstalować żeby wszystko było OK…

Zmniejsz takowanie.Albo wróc do ustawień fabrycznych. Widocznie karta tak ma i nic na to nie poradzisz.

Żle znosi podkręcanie.

czytałem na innych forach to kolesie podkręcali o wiele bardziej i nic nie było… żadnych problemów przy 280/585, a ja staram się ostrożniej :slight_smile:

Post.1

za wysoko masz podkrecona karte jesli niemasz radiatorow na ramy dodatkowych czy wentylat. dobrego na gpu na ,ktorym jest radiator

a w szczegolnosci jesli niemasz firmowej karty ,tylko (no-name)

slabe wykonanie gpu ,rzeczyw. predkosc zmniejszona ramow tez

to mozesz zapomniec przy zwyklym chlodzeniu o takie wyniki jak podajesz

zmniejsz szczegolnie z ramow predkosc o 20mhz, do 540mhz (o 20%)

gpu do 250mhz (o 25%) ,a sterowniki to sproboj wersje te:

NVIDIA StarStorm 56.72 X

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=767

lub wersje

NVIDIA StarStorm 56.72 B

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=765

Post.2

saviola w czym widzisz problem co, bo ja w niczym, skrotow wyrazowych nieznasz

a jesli jakies, przejezyczenie zrobilam to to poprawiam zawsze

jak zauwazam --opcja zmein–

i niezawracam tobie czy innym userom na forum glowy takimi blahostakami tak jak ty to zrobiles

ja twoich postow niecytuje np. z bledami i nietylko skrotowymi ,ale takze dyslektycznymi, bo niema to najmniejszego sensu (zawsze mozna sie poprawic) pozdr.: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :wink: (niezawracam ci glowy tym; czy innym osobom)

koledze, ktoremu ten post napisalam niemial najmniejszego problemu z przeczytaniem ,wiec cos chyba niegra jak masz cos do mnie ;jakis problem to prosze zalatwiac to ze mna na PW

nie publicznie :wink: :wink: ,a propo; pod danym tematem ,pisze sie post na jego temat jak juz cos, moze to moderatorzy wychwyca hihihih

Kamcia_18, czy Ty nie możesz pisać całych wyrazów - zauważam już to w wielu postach, że skracasz poszczególne słowa; czasami nawet uprzykrza to życie :?. Przyjmij do wiadomości, że nie wszystkie wyrazy mozna skrócić w ten sposób jak Ty to robisz. Robisz po prostu błędy. :twisted: Nie myślę tu o tym byś zaprzestała tego typu skrótów, ale nie rób ich “co 2 wyraz” :expressionless:

Nic dodać nic ująć. Od teraz posty nieczytelne bedą leciały w kosz. Po co mają zaśmiecać forum skoro są nieczytelne i tak nikt z nich nie skorzysta .