Jaka wersja Detonatorów?

(Leszek Glinowiecki) #1

mam GeForce 3ti 200 i Windows 2003.

gdy zainstaluję sterowniki w wersji 56.64 to podczas gry komputer potrafi się zwiesić na około 10 sekund bez możliwości zrobienia nawet alt+ctrl+del, a jak zainstaluję sterowniki w wersji 61.77 to podczas gry mam pełno artefaktów na ekranie.

ps. karta jest troszkę podkręcona bo zamiast 200/450 jest 270/565, ale to nie powinno być problemem bo tak to by wszędzie były artefakty...

nie wiem jaką wersję sterowników mam zainstalować żeby wszystko było OK...

(Adarek) #2

Zmniejsz takowanie.Albo wróc do ustawień fabrycznych. Widocznie karta tak ma i nic na to nie poradzisz.

Żle znosi podkręcanie.

(Leszek Glinowiecki) #3

czytałem na innych forach to kolesie podkręcali o wiele bardziej i nic nie było... żadnych problemów przy 280/585, a ja staram się ostrożniej :slight_smile:

(Xiao19) #4

Post.1

za wysoko masz podkrecona karte jesli niemasz radiatorow na ramy dodatkowych czy wentylat. dobrego na gpu na ,ktorym jest radiator

a w szczegolnosci jesli niemasz firmowej karty ,tylko (no-name)

slabe wykonanie gpu ,rzeczyw. predkosc zmniejszona ramow tez

to mozesz zapomniec przy zwyklym chlodzeniu o takie wyniki jak podajesz

zmniejsz szczegolnie z ramow predkosc o 20mhz, do 540mhz (o 20%)

gpu do 250mhz (o 25%) ,a sterowniki to sproboj wersje te:

NVIDIA StarStorm 56.72 X

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=767

lub wersje

NVIDIA StarStorm 56.72 B

http://downloads.guru3d.com/download.php?det=765

Post.2

saviola w czym widzisz problem co, bo ja w niczym, skrotow wyrazowych nieznasz

a jesli jakies, przejezyczenie zrobilam to to poprawiam zawsze

jak zauwazam --opcja zmein--

i niezawracam tobie czy innym userom na forum glowy takimi blahostakami tak jak ty to zrobiles

ja twoich postow niecytuje np. z bledami i nietylko skrotowymi ,ale takze dyslektycznymi, bo niema to najmniejszego sensu (zawsze mozna sie poprawic) pozdr.: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :wink: (niezawracam ci glowy tym; czy innym osobom)

koledze, ktoremu ten post napisalam niemial najmniejszego problemu z przeczytaniem ,wiec cos chyba niegra jak masz cos do mnie ;jakis problem to prosze zalatwiac to ze mna na PW

nie publicznie :wink: :wink: ,a propo; pod danym tematem ,pisze sie post na jego temat jak juz cos, moze to moderatorzy wychwyca hihihih

(system) #5

Kamcia_18, czy Ty nie możesz pisać całych wyrazów - zauważam już to w wielu postach, że skracasz poszczególne słowa; czasami nawet uprzykrza to życie :?. Przyjmij do wiadomości, że nie wszystkie wyrazy mozna skrócić w ten sposób jak Ty to robisz. Robisz po prostu błędy. :twisted: Nie myślę tu o tym byś zaprzestała tego typu skrótów, ale nie rób ich "co 2 wyraz" :expressionless:

(fiesta) #6

Nic dodać nic ująć. Od teraz posty nieczytelne bedą leciały w kosz. Po co mają zaśmiecać forum skoro są nieczytelne i tak nikt z nich nie skorzysta .