Jaka wersja sterownika

Witam, mam zintegrowaną kartę graficzna, i tu moje pytanie czy lepiej zainstalować sterownik nowszy (catalyst 9.3) na którym mam mniej fps w benchmarkach czy starszy ( catalyst 8.12) na którym mam więcej fps.??? chodzi mi o stosunek do róznych gier, np. crysis 1 ktory dawniej mi smigal, ale teraz niestaty go nie posiadam i nie moge wykonac testow czy bedzie ok, i nie wiem czy lepiej starszy na ktorym mam wiecej fps w benchmarku czy nowszy na ktorym mam mniej

Jaką masz grafikę ? To jest zintegrowana ATI czy jakieś nie wiadomo co ?

Jest to zintegrowana ATI, chyba zainstaluje starszy sterownik który jest wraz z chipsetem na stronie producenta płyty gigabyte, na stronie ATI jest najnowsza wersja catalyst 10 ale to chyba za nowe jak dla integry i na starszych bedzie lepiej.

Ja bym spróbował zainstalować sam “sterownik” (driver) bez oprogramowania catalyst. Sterowniki mozesz sprawdzić dodatkowo: driveragent.com, drivereasy 3.5.1, DriverPack Solution 11.

Ale poco spekulować, bez specyfikacji.

płyta GA-MA74GM-S2H z integrą, 2GB ram , procek athlon x2 240 2.8 Ghz. win xp

i nie wiem czy instalować te co są wraz z chipsetem ze strony gigabyte, czy najnowsze ze strony ati. Na starszych catalystach mam troszke wiecej fps. dlatego nie wiem czy wersje 8 czy 10

“Zintegrowany układ graficzny ATI Radeon 2100”

http://support.amd.com/us/gpudownload/w … iw_xp.aspx

Ja bym rozpakował archiwum i ręcznie wskazał miejsce z którego menadzerem zainstalować drivery.

Próbowałem normalnej instalacji, oraz tak jak ty piasłeś ale jest komunikat ze sterownik nie jest podpisany cyfrowo, tak więc to chyba nie jest dobry pomysl aby instalować ten najnowszy tak??

To w niczym nie przeszkadza. Microsoft nie podpisał i “tyle”.