Jaka wersja Visty [Solved]

Witam zastanawiam się nad wersją Visty Ultimate oraz Home premium. Mójkomputer:

Mobo: Asus P5W DH Deluxe

Proc: Intel Core2 Duo E6600

RAM: Corsair Twin2X DDR2 2x 1GB 675MHz

Grafa: GeForce 7600 GS Galaxy 256MB

HDD: WD Caviar SE-16 250 GB 16MB cache SATA-II

Zas: Tagan 530W - U22

Czy korzyści z posiadania wersji Ultimate są na tyle duże że opłaca się ją kupić, czy lepiej kupić wersje Home Premium ??

Pozdrawiam.

spokojnie możesz kupic wersje ultimate. koputer na prawde będzie świetnie chodził bo mam podobny i posiadam viste ultimate.

tak, np. dodatkowe aplikacje przeznaczone tylko dla systemu windows vista Ultimate, ale home premium też jest ok, a kupisz i tak wersję na którą cię stać, nie napisałeś taklże ile kasy cchesz przeznaczyć na nowy system, więc nie wiem, czy polecić ci ultimate czy coś tańszego

To zależy.

Różnicy wydajności między wersjami nie zobaczysz.

Jeżeli już to różnice w funkcjonalności, ultimate ma poprostu więcej funkcji i żebyśmy mogli powiedzieć Ci czy się opłaca musimy najpierw wiedzieć jakie funkcję potrzebujesz.

Napisz do czego będziesz używał komputera

Komp służy mi głównie do pracy ( do szkoły, korzystanie z neta, pisanie prac, nauka) no i do gierek. A fundusze mam na Ultimate tylko się zastanawiam czy naprawdę opłaca się dać 2x więcej kasy na Ultimate.

W takim razie windows Vista home premium albo business(odpowiednik xp pro) będzie w sam raz dla ciebie

Nie ma co przepłacać Home premium spokojnie wystarczy poza tym i tak niektóre funkcje nie działaja na wersji PL dlatego ja wybrałem ENG.

W Ultimate Extras jak narazie nia ma nic ciekawego… DreamScene, Hold 'em… mam. ale już istnieja odpowiedniki tych fantów na Viste jak i starszye systemów… zobaczymy czym MS nas zaskoczy póżniej.

Co!

Gdzies jest spis tych funkcji co nie działają. Bo dla mnie jest to obojętne czy mam sys PL czy ENG. Pozatym słyszałem ze ikony na Pulpicie w PL są […] ?? !!

Np. Speech Recognition

Dobrze słyszałeś i do tego rozjechane menu… trzeba samemu edytowac pliki aby to jakoś normalnie wyglądało.

Kupiłem Home Premium mam nadzieje ze będe zadowolony ktos tu pytał o wynik z pamięci wynosi on 5,5.

Pozdrawiam