Jaka Wersja Windows 7

Cześć ,mam laptopa 2 GB ramu ,i mam problem ? jaki windows 7 bedzie lepiej Działał 32 bit czy 64 bit ? prosze o odpowiedż.

Procesor lepiej podaj.

Ja pod 2 giga ramu bym wziął 32-bit…

ktory-windows-bity-t349921.html

Hmm…ja zdecydowałbym się na 64 bity z dwóch powodów:

  1. W tej chwili masz 2 GB, a skąd wiesz, że nie będziesz potrzebował więcej?

  2. 32 bitowe systemy powoli odchodzą do lamusa i im więcej będzie użytkowników wersji 64 bity tym więcej będzie oprogramowania na takie systemy.

Jesli nie planujesz w ciągu najbliższych kilku miesięcy dołożenia RAM’u na 4GB to nie warto się pchać w 64 bitowy system i lepiej zainstalować 32 bitowy OS.

@parasite85:

Zanim 32 bitowe systemy odejdą do lamusa minie jeszcze dobre pare lat.

Pozdrawiam

Jak nie musisz - nie masz przynajmniej 4GB RAMu to nie masz co bawić się w 64 bity

na 2GB ramu można komfortowo i bez problemów pracować na x64 systemie.

Tak sie składa że już od dawna pracuje na win 7 x 64 na 2 gb ramu i chodzi dobrze ,chciałem tylko tak z ciekawosci sie zapytać :smiley:

Ale po co? :shock: Programy jeszcze nie wykorzystują potencjału architektury 64 bitowej i zwykle działają tak samo, lub wolniej niż 32 bitowa wersja. Niektóre programy tylko działają szybciej :stuck_out_tongue:

64 bitowa wersja pobiera w dodatku więcej pamięci RAM niż 32-bitowa, więc na 2GB to tylko marnotractwo pamięci.

Pozdrawiam

#-o

:glupek2:

ja ci polecam 32 bit:)

sam bym 64 bit instalował przy minimum 3 gb ramu:)

przy mniej nie warto

Jest coraz więcej aplikacji 64 bitowych.

to tak jak ktoś by kupił kompa z 2 kartami g. w cross fire i wyłączył by drugą karte w biosie.

Ja miałem Vista x64 i 2 GB ramu… ładnie chodziła.

GTA IV na high se ładnie pograłem. całą gre tak przeszedłem. Więc nie gadajcie mi że do x64 potrzeba minimum 4Gb ramu bo wprowadzacie ludzi w błąd.

32 czy 64 … najlepiej sprawdzić bo tak ciężko powiedzieć. Siedziałem chwilę na x64 ale 2-3 aplikacje mi nie działały tak jak trzeba więc dałem sobie spokój. Brat ma x64 Viste i nie narzeka choć czasami naprawdę trza poszukać programu pod 64 bity.

mam w komputerze AMD ATHLON64X2DUAL CORE PROCESOR 4600+2.41 GHz 2.00GB RAM JAKI WINDOWS 7 KUPIĆ 32 BIT CZY 64 BIT-CHODZI MI DO GIER,TAKICH JAK CALL OF DUTY

Ja na twoim miejscu przy 2gb ramu bym kupił 32 bit:)

Instaluj 64bit. Niedługo będzie 128bit, 32 raczej odchodzi do lamusa.