Jaka wersje bardziej polecacie home basic czy premium

tak jak w temacie bo nie wiem ktora wybrac

premium posiada więcej funkcji a home basic jest pewnie tańsza

Ja bym polecał premium :x

Zdecydowanie lepsza jest Home Premium. Wersja Home Basic to najbardziej okrojona wersja Visty z dostępnych na rynku.

Polecam Home Premium :slight_smile:

ja mam home basic i mi wystarczy w zupełności.

Jest jeszcze jakaś startowa ale nie dostępna w polsce :o (potrzebuje mniej ramu)

dokładnie, jak ktoś ma nie za doby komp, potrzebuje systemu do siedzenia w necie, gadania na gg i sprawdzania poczty email to home basic sprawdza się dobrze, ale jak masz karte graficzną spełniającą wymagania aero glass to lepsze jest home premium

nie stety moja karta aero glass nie pociagnie aha i jeszcze pytanie bo sa 3 etapy aero jest z tymi podobnymi do windows , nie przezroczyste i przezroszyste to to nie przezroczyste potrzebuje dobrej karty

mów po polsku

sorki

ale chodzi mi o aero glass wlaczone czesciowo

bo jest wlaczone

wlaczone czesciowo

i wylaczone

Proponuję zdecydowanie premium. Za ok 45zł masz WMC i aero, możliwość instalacji na laptopie i inne;

http://www.microsoft.com/poland/windows … hoose.mspx

W przypadku słabej karty graficznej zawsze możesz aero wyłączyć ale jak za rok kupisz sobie lepszą to się będziesz wnerwiał, że zaoszczędziłeś kawałek grosza i nie możesz się cieszyć fajnymi opcjami.

Dokładnie tak :slight_smile:

Pozdrawiam

a jeszcze takie pytanie ile koszyuje win vista home premium?

0mfg0rz , > http://sklep.centrumxp.pl/25,0,kategori … a_OEM.aspx

a co to jest oem?

wersja sprzedawana np. z myszką , czyli z szeroko pojętym znaczeniem sprzętu.

Mała poprawka AERO - kiedyś było z PODZESPOŁEM NIEZBĘDNYM DO URUCHOMIENIA KOMPUTERA (mysz odpada) a teraz można kupić OEM normalnie z półki w sklepie komputerowym

Pozdrawiam

Złączono Posta : 20.02.2007 (Wto) 16:14

OEM to jest typ licencji oprogramowania - są w niej pewne ograniczenia (oczywiście nie dotyczą one FUNKCJONALNOŚCI SOFTU) i tak np.:

1 - OEM aktywujesz - proces aktywacji generuje kod w oparciu o płytę główną kompa;

2 - nie możesz zainstalować tego oprogramowania na innym kompie (są sposoby na to);

Jeden z nielicznych (jak nie jedyny) PLUS licencji OEM - JEST TAŃSZA NIZ BOXowa wersja

Pozdrawiam

Ja mam Ultimate i nie mam już kasy :cry:

Ja tam bym sie cieszyl ja mam tylko 50 zl a brakuje mi 349 zl na home premium :wink: