Jaką wersję pobrać do starszego Androida?

Messenger Stare Wersje Pobierz APK (apkpure.com)

Facebook Stare Wersje Pobierz APK (apkpure.com)

#Retro #LGL7II #SamsungGalaxyCore #Android #Android4 #JellyBean

Witam!
Ostatnio odpaliłem 2 stare smartfony: Samsunga Galaxy Core (mój pierwszy smartfon z Androidem 4.1.2) i LG L7 II, którego dorwałem od rodziny do kolekcji do zabawy z ew. root’em itd. z Androidem 4.1.2.

Na obu jest stock ROM i na obu pobrałem jakiegoś FB i MSG i wiecie co?? Działało!!, ale wywaliłem teraz i pliki *.APK i aplikacje :open_mouth: Które teraz pobrać, by działało logowanie oraz 2FA? To mam tak do - wiecie - zabawy z modami itd. nie używania na co dzień, ale chcę zobaczyć, co na ten sprzęt stać i co on jeszcze potrafi.

Z góry dzięki :slight_smile:

W tabelkach są podane minimalne wersje Android, jedynie ktoś musi przeklikać lub odszukać w Google jaka wersja zaczęła wymagać Android 5.

Filtrów nie dodano lub zaawansowanego wyszukiwania?

Facebook Messenger 338.1.0.11.117 (arm-v7a) (nodpi) (Android 4.1+) APK Download by Meta Platforms, Inc. - APKMirror

Link do Messengera

Link do Facebook’a:
Facebook 281.0.0.36.124 (arm-v7a) (nodpi) (Android 4.1+) APK Download by Meta Platforms, Inc. - APKMirror

Ja chyba stąd pobierałem kiedyś :slight_smile:
Wszystko fajnie, ty7lko przydaloby się ta:
Wyszukiwarka:
Lista rozwijana z filtrami architektur CPU, nodpi, dppi, wyjaśnienia tego itd.

Na Galaxy Core Messenger i Facebook działają. Spróbowałem z tym LG L7 II i tak: nie polecam instalacji APK, bo są za ciężkie. te 768 MB RAM’u, jakie ma LG L7 II nie wystarczają. Wgrałem aplikację Facebook’a PWA i tylko to działa.

Spróbowałem jeszcze z Instagramem, ale się nie da, boo krzyczą, że aplikacja nieaktualna.

TT z pewnością by nie ruszył na obu sprzętach.

Także temat do zamknięcia.

Ja mam w swej kolekcji jeszcze:
Galaxy Grand Prime (Android 5) tam póki co nie trzeba kombinować z APK;
Sony Xperia M5 (Android 6);
Xperia Neo V (Android 2.3.7 bodaj (póki co nie wgram niczego, bo baaardzo mała pamięć;
LG Optimus P500 (Android 2.3.x (również bardzo mała pamięć);
LG V30 (Android 9.0 (jeden z moich poprzednich smartfonów;
…i kilka jeszcze.

Jak widać, sporo, nie?

Ten temat został automatycznie zamknięty 30 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.