Jaką wersje systemu mam wybrać?

(kristoff08) #1

witam

niedługo zamierzam kupić windows vista. jednak nie wiem jaka wertsja będzie optymalna dla mojego systemu?

Celeron 2.6Ghz

GeForce FX 5200

768mb DDR

80GB HDD

:mrgreen: :smiley: :mrgreen: :smiley: :mrgreen: :smiley:

(Arekmalek) #2

to zalezy jaka wersje chcesz :slight_smile:

polecam home premium

(Tomasz Paziewski) #3

(Kubakuderski) #4

Każda edycja Visty ma takie same wymagania.

Do domu polecam Home Premium (jest aero glass i media center), bo Home Basic się nie bierze bo jest 30zł tańsze i ma dużo mniej funkcji od H.P. Do biznesu Buisnes. Jak masz forsę to bierz Ultimate, czyli najbardzej wypasioną.

(Craker92) #5

Moim skromnym zdaniem dla ciebie byłaby najodpowiedniejsza wersja Home Premium sam ją posiadam i muszę powiedzieć że nie wymagam Ultimate ma kilka opcji więcej ale starczy zainstalować odpowiedni program, i ma się wszystko...(nie chodzi mi tu o nic nielegalnego) chodzi mi o to że jak jakaś tam wersja nie ma np. Firewalla (ale mają wszystkie) to starczy tylko doinstalować go... :lol:

(PaPuX) #6

Wersja Basic ma to samo to Ultimate jeśli chodzi o bajery typu Aero i.t.p. wystarczy t tylko uaktywnić w rejestrze bo specjalnie jest zablokowane, zresztą te procedury przechodzili już posiadacze XP Home jak i Profesjonal

(Briho) #7

Home Premium to najrozsądniejszy wybór. Po co się bawić w jakieś modyfikacje rejestru, które zresztą nie u każdego zadziałają, jak różnica w cenie między Basic i Premium jest prawie żadna. Poza tym autor nie napisał do czego wykorzystuje komputer. Bo jeśli również do gier, to lepiej zostać przy XP, bo taki sprzęt ich nie pociągnie.

(PaPuX) #8

Premium najodpowiedniej popieram