Jaką wersję Windows 7 wybrać?

Witam. !

Wiem, że były setki takich tematów… Ale! Każda Baśka jest inna… I do każdej pasuje inna wersja systemu.

Także moja ’ Baśka ’ to :

Płyta Główna : P5B-MX

RAM : 2GB DDR2

Grafa : Radeon X1300/X1550 ( 256MB )

Procesor : Intel Pentium Dual CPU E2160 @ 1,8GHz, 1800MHz @ 1,8GHz, 1800MHz

No i mam pytanie :

Czy i jaka wersja systemu Windows 7 pójdzie ? Która będzie najpłynniej chodzić ? I czy w ogóle będzie chodzić… Pozdro. :slight_smile:

Konfiguracja niezbyt ciekawa… Proponuję Home Premium 32-bit… Chociaż nie wydaje mi się, żeby nawet na tej wersji dało się pracować przy takim sprzęcie, więc ogólnie odradzam win7 i proponuję zmianę sprzętu…

No jak narazie zmiana sprzętu nie wchodzi w gre… Nie gram w nic dlatego też nie zależy mi aż tak na wydajności, no ale wiadomo… Nie chciałbym żeby przy włączoym GG, PhotoShopie, Vinampie i Firefoxie komp miał 100% uzycia procesora i ramu i chodził jak… Nie powiem co. =/

Pobierz ,zainstaluj,zoptymalizuj,sprawdź trial ,poszczególne edycje nie potrzebują mocniejszego sprzętu ,maja tylko więcej funkcji.(które można wyłączyć)

Ogólnie to win 7 x86 home premium będzie chodził ok. Odpalano ten system na 1 rdzeniowym procesorze i 1gb ram i chodził przyzwoicie, więc i u ciebie będzie chodził dobrze.

baryzupa , nazwij temat konkretnie i bez błędów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978

suchmen , odpalono(przeze mnie :lol: ) ten system na PIII 933,512RAM I MX 100/200 i chodził,brakowało co nie co,ale chodził!

No to tym bardziej będzie chodził na jego sprzęcie ok. Swoją drogą nie wiedziałem, że na pentium 3 też pójdzie;d

baryzupa ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Windows 7 (nie ma znaczenia jaka wersja) powinien działać na tej konfiguracji bez najmniejszego problemu.

Okej. Dziękuje za odpowiedzi.

A co do tytułu wątku… Myślałem, że temat o nazwie ’ Jaką wersję wybrać ’ w dziale ’ Windows 7 ’ jest… Dość logiczny ?

Jaką wersję Windows 7 wybrać ?

Ale okej, poprawie zaraz. :slight_smile: