Jaką wybrać telewizje?

Jaką wybrać telewizje cyfra+, cyfrowy polsat czy też n telwizja nowej generacja?

Ile sie płaci w każdym z tych umów na 1 rok?

Tak żeby było tanio i żeby było dobrze żeby byłe niektóre hity bajki dla dzieci.

Ogólnie interesuje mnie n telewizja … opłaca się?a ile kosztuje do n … dekoder i to okrągłe coś?

http://www.n.pl znajduję się tam cennik :slight_smile:

niewiem ile kosztuje telewizja n ale jak chcesz wykorzystac z niej wszystko to musisz miec telewizor hdtv czyli wysokiej rozdzielczosci. ja mam cyfrowy polsat i za 33zl miesiecznie masz naprawde sporo kanalow. kolega na cyfre iza ta sama liczbe kanalow duzo wiecej placi i muwi ze zmieni na polsat. http://www.n.pl/ tu masz cennik tej n telewizji

:smiley:

W platformie N są dwa modele dekoderów:

-pierwszy z funkcją HDTV, bez dysku twardego za 99zł

-drugi dekoder za 499zł jest wyposażony w funkcję HTDV oraz dysk twardy, dzięki któremu możemy nagrywać programy, gdy np. nie możemy obejrzeć go teraz.

Nie wiem, czy zestawy zawierają anteny satelitarne.

Jeżeli chodzi o ofertę programową Platformy N to w chwili obecnej nie ma nic specjalnego, w nowej technologii HDTV teraz są nadawane tylko chyba 3 kanały. Za wszystkie pakiety z programami zapłacimy 78zł, a naprawdę moim zdaniem nie są ciekawe te programy i jest ich mało jak za tą cenę.

Polecam tak jak kolega Łukasz, Cyfrowy Polsat. Za przystępną cenę (30zł) za pakiet podstawowy mamy ok 30 polskich kanałów m. in. TVN, TVN 24, TVN Turbo, Viva Polska, Discovery, Eurosport… możemy również wykupić dodatkowe pakiety o łącznej kwocie 19,90zł i będzie Pan miał dodatkowe kilkanaście kanałów m.in. Extreme sports, 2 kanały Cinemax, 3 kanały tematyczne AXN, MTV Polska…

Wspominał Pan, że dobrze byłoby, gdyby były kanały dla dzieci… w pakiecie podstawowym są 2 kanały z bajkami: Cartoon Network oraz Jetix, a od 2 grudnia dołączy kanał Disney Channel. Istnieje też pakiet “Bajeczka” w którym są dodatkowe 2 kanały dla dzieci: Boomerang i Jetix Play, sam pakiet kosztuje 5,20zł za miesiąc.

Zestaw satelitarny (na własność!) w CP kosztuje 149zł. W zestawie znajduje sie dekoder, antena satelitarna oraz miesiąc abonamentu gratis.

czyli lepiej wybrać cyfrowy polna własność to znaczy dobrze czy żle?

No jeżeli nie chcesz przepłacać to naprawdę opłaca się wziąść CP… Moim zdaniem jest to najkorzystniejsza oferta na rynku. Sam posiadam dekoder polsatu i jestem zadowolony, jak za te pieniądze kanały są naprawdę spoko. Napewno cała rodzina będzie zadowolona, dla każdego znajdzie się coś dobrego… 4 kanały dla dzieci (od grudnia będzie ich 5), 2 kanały dla kobiet, 5 kanałów sportowych, 7 kanałów filmowych, 4 kanały muzyczne, 5 kanałów edukacyjnych, 1 kanał motoryzacyjny i jeszcze 3 kanały TVP, Polsat, Polsat 2, TV4, TVN, TVN Meteo, TVN 24 (są to kanały z dwóch pakietów o łącznej kwocie 54,90zł), 6 kanałów radiowych i to wszystko po polsku, a do tego kilkaset niekodowanych kanałów telewizyjnych i radiowych… chyba przedstawiłem już całą ofertę, a wybór pozostawiam Tobie :slight_smile:

Kilka dni temu porównywałem ceny i najtaniej jest wziąć pakiet Startowy w Polsacie. Ale tam są tylko podstawowe kanały.

ja nym obstawal za n , jakosc programow jest 100% lepsza niz w CP czy C+ ( nie mowie o HD) w ciagu 2 tyg maja dojsc niekodowane kanaly HD z fata … Najdrozszy pakiet kosztyje 68 zl :slight_smile: przy kupnie pakietu Hity Filmowe Cinemax gratis jest…

http://www.polsatcyfrowy.pl

Używam tego. Polecam.

Jak jesteś fanem ligi mistrzów i formuły 1 to bierz n. Liga będzie napewno do końca fazy grupowej i cała formuła 1 w przyszłym roku.

Proponuję wybrać brak telewizji. Korzystam od kilkunastu lat :slight_smile:

Tutaj masz raczej pozamiatane i proponowane przeze mnie rozwiązanie odpada :wink:

Dlaczego odpada? Zawsze jest opcja analogowa - czytanie dzieciom bajek. Siedzenia z dzieciakami i tego klimatu nie zastąpi żadne nawet “milion-D”

1 polubienie

Zgadza się. Nie wiem jednak czy w dobie degradowania roli rodziny autor wątku gotowy jest na takie rozwiązanie.

1 polubienie

A tego to już nikt poza nim nie powie. Powiem Ci, że moja córa do dziś wspomina nasze wieczorne czytania bajek ze stadem kociołów na łóżku :wink: A ile razy ja sama usypiałam wcześniej od niej, to nie zliczę :smiley:

Szkoda, że dzisiaj tak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne są takie chwile, tylko odpala TV albo daje w małą łapkę tablet i gotowe. Oczywiście nie mówię tu o tym, aby zupełnie odcinać dzieci od odpowiednich treści w TV, ale na przykładzie moich siostrzeńców widzę, że można to maksymalnie zminimalizować. Efekt jest taki, że ich samych za bardzo do takiej rozrywki nie ciągnie.

Nie chcę nic mówić, ale od założenia tematu minęło 11 lat i pewnie dzieci autora “nieco” podrosły, tak więc rady o czytaniu im bajek są chyba z lekka nieaktualne :wink:

2 polubienia

W ostateczności można wziąć Weeb TV. Plusem jest to, że płaci się wtedy gdy się chce oglądać.

Rzeczywiście :smiley: Cholerne “sugerowane tematy” :smiley:

1 polubienie

Damn… też nie przyuważyłam hahah
No to dzieci dzieci skorzystają… wnuki autora znaczy i też będzie dobrze :smiley:

1 polubienie

Jak mam być szczery, to patrząc co jest w tych platformach cyfrowych, to nie opłaca mieć się żadnej TV. Przykładowo, zawsze mnie interesowały kanały Discovery, National Geographic channel, Planete i teraz patrząc co jest, to masakra, tu mam na myśli discovery. Jak wyżej, jeżeli jest się fanem piłki nożnej, to NC+. Dla pojedynczych kanałów np: TVN 24, dla dokumentalnych i reszty, nie opyla się kupować. Można w necie obejrzeć za niewielką opłatą, ale jest jeden minus:
Weeb TV, GoldVod TV, Yoy tv są nadawane na jedno kopyto, tzn: jak ktoś przestanie nadawać, to sorry…
Korzystałem z weeb tv jak i Gold Vod, i było ok, do póki nie było lekkich tnięć.