Jakaś ciekawa gra która przeszła na f2p?

Cześć. Ostatnio patrząc sobie na różnych stronach zauważyłem, że dużo gier mmorpg przeszło na f2p z płatnego. Myślę nad ściągnięciem Lord of the Rings Online albo Aion i czy mógłby ktoś mi opisać, w której grze jest lepiej podobno w Aionie jest jakieś konto Veteran, które daje przewagę #-o . A może ktoś zna inną fajną grę, która przeszła na f2p? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

PS: A może mógłby ktoś mi polecić jakiś mmorpg z dużą populacja ( żeby nie było na 1 mapce 5 osób albo w jakimś mieście garstka graczy ) oczywiście gra darmowa żadne p2p itd :lol: . Jest jakiś darmowy mmorpg gdzie gra masa ludzi najlepiej sterowanie WASD .

zarowno LOTRO jak i Aion maja konta premium, ktore daja wieksze mozliwosci, przy czym w aion mozna sobie jakos poradzic bez placenia, w LOTRO niestety jest duzo trudniej w tej kwestii. Jest jeszcze Dungeon and Dragons Online ale to juz troche jest jako f2p :]

tf2

Z ciekawszych MMO: Lineage II, AION, Age of Conan.

firefall-nowe-mmo-t485297.html

Gdy ściągnąłem ten setup Aiona f2p od Gameforge ( ten plik co ma 138 mb) włączyłem go coś się zainstalowało pojawiła się ikona na pulpicie ‘‘AION Free-To-Play’’ odpalam i błąd

NC Launcher

[Data error] Could not be connected to the update server.

Please check the network settings (ISP autorisation, firewall, anti-virus programme etc.) and try again.

E01005

NIC

update.aion.gfsrv.net_55b536e4f

Wyłączałem antywirusa (avast) i ten firewall ( te w panel sterowania/ Zapora systemu windows) i nie działa nadal.