Jaki Adobe Acrobat Reader do otwarcia pliku PDF utworzonego w aplikacji Adobe Scan: Skaner PDF, OCR na Androidzie?

Pomysłowość twórców aplikacji może być różna i różne zapatrywania że tylko ten i system i żaden inny.

Plik jest zapisany jako PDF 1.6. Powinien działać na każdym systemie.

Nie pomogę, może znajdzie się ktoś inny i sprawdzi jak to otworzyć albo spróbuj innych aplikacji.
Tu jakaś jest https://play.google.com/store/apps/details?id=com.peace.TextScanner

Na win 10 przy uzyciu Foxit Reader wyskakuje tekst “błąd formatu albo to nie jest pdf lub plik jest uszkodzony”.
Widocznie cos nie tak z tym skanerem lub jego konfiguracją lub cos sie dzieje w trakcie przesyłu.
Spróbuj moze bezpośredni z telefonu na komputer.

Hej,

U mnie też na Windows 10 Pro plik się nie otwiera. Pokazuje się błąd - zarówno próbując uruchomić podgląd przez Chrome-a, przez EDGE-a, jak i przez Adobe Reader XI. Zresztą oglądając plik w notatniku kodowanie wygląda jak dla mnie dość dziwnie w porównaniu z innymi plikami PDF.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Wpychaj je do chmury Adobe Cloud, potem pobieraj z wygenerowanego linka (na telefonie wystarczy aktywować wymuszenie trybu komputerowego)?

Idąc za Waszymi sugestiami żeby

tak zrobiłem i co zobaczyłem?. Że przez pobranie z linka dokument PDF otworzy się w PDF-XChange Viewer.

Niezależnie od wersji systemu przesyłając plik PDF do HUAWEI CLOUD plik jest “zepsuty”, a pobierając z linku jest wszystko OK.

Dzięki Wszystkim za pomoc że udało się rozwiązać problem który przyznam że utrudniał mi pracę.

Dzięki raz jeszcze.

1 polubienie