Jaki adres IP? ( Asus 320gE)

Witam mam pytanie posiadam ten już stary acespont ale nie ważne. Mam taki problem nie mogę na nie go wejść wpisuje adres IP taki jaki jaki jest czyli: 192.168.1.1 ale nie działa cały czas loguję mnie do panelu administracyjnego mojego routera mam router a w zasadzie dekoder Horizon UPC i nie wiem Jaki mam wpisać adres IP aby się zalogować do panelu Access pointa?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

192.168.1.1 - to jest adres wewnętrzny, a może potrzebny jest adres zewnętrzny.  Problem w tym, że Twoim dostawcą internetu jest UPC i trudno powiedzieć czy wpisanie adresu zewnętrznego który pokaże Ci choćby tutaj:  http://whatismyipaddress.com/ip-lookup da pożądany efekt.

Adres IP zewnętrzny niepotrzebny w tym wypadku. Podłącz się bezpośrednio z AP najlepiej kablowo, wtedy uda się na niego wejść. Problemem jest to, że masz 2 urządzenia o tym samym adresie. 

No tak najlepiej sprawdzić czy ruter od upc umożliwia zmianę adresu ip 

Prościej zmienić IP samego Access pointa. 

 

No tak tylko nie mogę na niego wejść. 

Odłącz horizon, jak mówiłem problem w tym że masz dwa urządzenia z tym samym adresem. 

Witam już jest ok wystarczyło w panelu sterowania wejść do protokołu TCP/iPV4 i ustawić adres ip manualnie wpisałem 192.168.1.100 i jest ok. Ale mam jeszcze takie pytanie czy konfigurował ktoś ten AP jako ripiter czyli jako wzmacniacz w tym AP?