Jaki akcelerator pobierania do firefoxa?

Tak jak w temacie najlepiej aby był dobry i łatwy w obsłudze

Pozdrawiam

Internet Download Manager

polarowicz , ja do kazdej przeglądarki uzywam FlashGeta i nie narzekam :smiley:

Do Firefoxa niezły jest Free Download Manager używam go już długi czas i nigdy się nie zawiodłem :slight_smile: .

Dzięki

Tak jest. FDM - używam go praktycznie od zawsze. Dobry, unkcjonalny, a do tego darmowy. Mam również Firefox’a.

BTW nie wiem czemu, ale jak z Rapidshared’a ściągam to w tym akcelatorze pokazuje, ze plik ma rozmiar 10,7 kb i się nic nie ściąga. Wtedy korzystam z wbudowanego “ściągacza”.

Z tego co sie orientuje RapidShare nie pozwala na (jeśli nie masz konta) na ściąganie za pomocą download managerów…

Ostatnio do tego doszedłem ten akcelerator pokazuje plik 10,7 lub 10,8 kb ale wtedy trzeba wcisnąć aby ponowił pobieranie (shift + R) nawet kilka razy i zaskoczy na oryginalną wielkość pliku.

Oho, a więc to nie błąd Free Download Menagera! :wink:

Więc polecam to w 100%, zawsze Ci się sprawdzi.

Hmmm…, spróbuję tego, bo lubię jak mi idzie do statystyk ilość pobranych danych. :wink:

Pozwala tylko trzeba ustawiać, żeby pobierał z jednego źrodła bo nie mając konta premium można tylko być podłączonym raz z jednego IP>

Użyj szukajki nie raz o tym było :?

Ze swojej strony polecam WellGet’a.

Duży wybór akceleratorów pobierania :wink:

:lol:

używałem tego i Fresh Download i Fresh wypada lepiej. FDM ściąga tak jak przez przeglądarkę. :wink:

Obecnie … to FlashGet’a używam :wink: … sprawdza się b. dobrze … wcześniej używałem DAP’a ale mnie kilka razy zawiódł i zrezygnowałem …