Jaki akcelerator pobierania do firefoxa?

(Polarowicz) #1

Tak jak w temacie najlepiej aby był dobry i łatwy w obsłudze

Pozdrawiam

(Daniellasek) #2

Internet Download Manager

(Kosior6) #3

polarowicz , ja do kazdej przeglądarki uzywam FlashGeta i nie narzekam :smiley:

(Wiesio52) #4

Do Firefoxa niezły jest Free Download Manager używam go już długi czas i nigdy się nie zawiodłem :slight_smile: .

(Polarowicz) #5

Dzięki

(Kicior) #6

Tak jest. FDM - używam go praktycznie od zawsze. Dobry, unkcjonalny, a do tego darmowy. Mam również Firefox'a.

BTW nie wiem czemu, ale jak z Rapidshared'a ściągam to w tym akcelatorze pokazuje, ze plik ma rozmiar 10,7 kb i się nic nie ściąga. Wtedy korzystam z wbudowanego "ściągacza".

(Kosior6) #7

Z tego co sie orientuje RapidShare nie pozwala na (jeśli nie masz konta) na ściąganie za pomocą download managerów...

(Bambo 5) #8

Ostatnio do tego doszedłem ten akcelerator pokazuje plik 10,7 lub 10,8 kb ale wtedy trzeba wcisnąć aby ponowił pobieranie (shift + R) nawet kilka razy i zaskoczy na oryginalną wielkość pliku.

(Kicior) #9

Oho, a więc to nie błąd Free Download Menagera! :wink:

Więc polecam to w 100%, zawsze Ci się sprawdzi.

Hmmm..., spróbuję tego, bo lubię jak mi idzie do statystyk ilość pobranych danych. :wink:

(Akira3179082) #10

Pozwala tylko trzeba ustawiać, żeby pobierał z jednego źrodła bo nie mając konta premium można tylko być podłączonym raz z jednego IP>

(M Kupczynas) #11

Użyj szukajki nie raz o tym było :?

Ze swojej strony polecam WellGet'a.

(x-awier) #12

Duży wybór akceleratorów pobierania :wink:

(Danielm86) #13

:lol:

używałem tego i Fresh Download i Fresh wypada lepiej. FDM ściąga tak jak przez przeglądarkę. :wink:

(Chrucik) #14

Obecnie ... to FlashGet'a używam :wink: ... sprawdza się b. dobrze ... wcześniej używałem DAP'a ale mnie kilka razy zawiódł i zrezygnowałem ...