Jaki Amplituner do kolumn altus 200?

Witam wszystkich może się ktoś znajdzie kto doradzi :)mam zamiar za pewien czas zakupić jakiś dobry i mocny amplituner,możliwe,że na allegro bo nowy raczej dosyć drogi a mam jeszcze zamiar kupić jakiś TV 32".chciałbym aby w tym amplitunerze była możliwość regulacji subwoofera,dobry dźwięk i bass(kupiłem kiedyś nowy ze sklepu sony nie pamiętam modelu i gdyby nie woofer to nie miałbym basu) chyba że tak właśnie jest w amplitunerach :? Proszę o jakieś wskazówki mile widziane linki :slight_smile: Pod Amplituner będą podłączane kolumny altus 200 plus jakis subwoofer,ale jeszcze nie wiem jaki.

PS.Może być onkyo,denon,yamaya,kenwood,pionner…i nie wiem może harman kardon chociaż żadnego z nich nie słyszałem bo zazwyczaj słucham w stereo

Dziękuję pozdrawiam :wink:

Harman Kardon HK3480, Harman Kardon HK 3490.

na allegro znalazłem tylko 1 egzemplarz używkę chyba trzeba będzie poczekać :wink: .Poza tym właśnie podobają mi się ta harmany:) więc może obojętnie jaki model? maja dobry dynamiczny dźwięk ? może napiszesz coś więcej o tej firmie jeśli posiadasz jakiś zestawik

Pozdrawiam

Harmana nie mam, ale słyszałem i ich dźwięk mi się bardzo podoba - dobry i dynamiczny. Moim zdaniem warto brać Harmana Kardona bez względu na model, bo to jest bardzo dobry japoński sprzęt.

więc chyba stawiam na model Harman Kardon HK 3490 dopiero niedawno doczytałem,że to amplituner stereofoniczny z możliwością podpięcia 2 sobwooferów :smiley: wiec to chyba lepsze jak KD?

jeszcze taki model mi się rzucił w oko też amplituner stereo http://aukcjewp.wp.pl/item1026275326_harman_kardon_hk_3390_lodz_wysylka_gratis.html

Pozdrawiam :wink:

HK3490 a 3390 to praktycznie to samo, tylko ten drugi ma mniejszą moc. Altusy 200 mają moc 120W, więc tym pierwszym - HK3490 - wyciągniesz z nich wszystko, bo ma 120W, a HK3390 ma 80W.

fakt ze moc ma większą ale i też cenę bo praktycznie 1700 nowy chyba,że trafie na okazję bądź też ceny w miesiącu lipcu będą mniejsze :slight_smile:

PS.jak bedę już w posiadaniu HK zdam relację mam nadzieję,że się nie zawiodę

Pozdrawiam :slight_smile: