Jaki anti-virus wybrać?robię przelwy Przez neta

Witam no właśnie jaki ? system wnidows 7 RC kaspersky kończy się robię przelewy przez neta i żeby tkoś mi konta nie wyczyścił musi anty wir być dobry jaki polecacie

darmowy

płatny też ale wole darmowe

myślałem na avastem i eset32

Płatne :

Dr.WEB lub Nod32 + COMODO Firewall

Darmowe :

AVG lub Avira + COMODO Firewall

Do ochrony transakcji online przyda Ci się bardziej program klasy Internet Security aniżeli sam antywirus - ja od lat używam produktów Symantec i z czystym sumieniem mogę je polecić.

Ja powiem więcej - Norton 360 v3 to obecnie najlepszy, płatny system ochrony…

Lepiej kup go, niż używaj darmowych programików… Ale jeśli już koniecznie chcesz, to mój kolega używa AVG Free i jest zadowolony… Tyle, że ja jestem bardziej wymagający :stuck_out_tongue:

  1. PRZEGLĄDARKA INTERNETOWA :!: :!:

Do przelewów to tylko Opera. :wink:

Najbezpieczniejsza.

z Windows 7 to ja bym się do banku nie logował. Nie dosyć, że to beta, to i dobre pakiety zabezpieczające jeśli już jakoś działają to też są w wersji beta.

Zgadzam się z pakeroso. Z wersji testowej systemu nie robiłbym transakcji w banku internetowym.

Najlepiej z Ubuntu :slight_smile:

Tylko byłby problem, bo banki mają zazwyczaj kontrolki ActiveX, które obsługuje tylko IE :x

eh windows 7 zostaje podoba sie mamie a ma swojego laptopa z vistą :x ale i tak nie korzysta z laptopa

To już nie jest prawdą, większość stron banków działa już np pod Firefoxem, np PKO SA.

chodzi o INg i działa on na FF

Dzięki, wyprowadziliście mnie z błędu…

Czyli możesz użyć Ubuntu :slight_smile:

Robienie tranzakcji bankowych Firefoxem to to samo co przez IE. :roll:

Poza tym stronki wykorzystują zamiast ActiveX aplety java. :wink:

Heh, rzeczewiście 7 to bardzo niebezpieczny system :lol: - posiada mniej luk od visty, działają na nim prawie wszystkie pakiety zabezpieczające :slight_smile: Przeglądarke mogę polecić tylko jedną - opere ;]

Po co antywirus/ Pobierz jakiegoś Linuxa LiveCD, nagraj na płytę, odpal z niej i rób co chcesz.

Skąd to wiesz? Ten system jeszcze oficjalnie nie wyszedł, używa go pewnie poniżej 1% społeczeństwa więc raczej nie było jeszcze czasu na wykrycie luk.

Wiadomo tylko, że jest tam załatana część luk z Visty. Ale na pewno są nowe.

powiedz jeszcze wszystkim jak policzyłeś te luki…

prawie robi wielką różnicę

działają… tylko jak ? :smiley: gdy coś “niby” działa, a Centrum zabezpieczeń mówi, że nie działa jak powinno, to tak jakby nie działało…

robię od kilku lat przelewy, korzystam z FF do tego XP lub VISTA antywirus nod-32 i bezpieczna strona banku! !!

nie lubię linuxa zostaje przy Windows 7 a na w7 nie działają wszystkie anty wiry ;/ chyba wrócę na XP

@pakeroso - może 7 nie jest szczególnie bezpieczniejszy od visty (jednak ulepszony firewall i UAC coś tam poprawiają). Mała popularność, oraz “krótki okres” istnienia systemu=mniej ataków skierowanych na 7.