Jaki antivirus?

Witam, tak jak w tytul, jaki antivirus na kompa który mało co go obciąży a zarówno bedzie dobry.

Parametry kompa podam:

i3-530 2,93 GHz 2 rdzenie 4 wątki

8 GB RAM Kingstone 1333 MHz

3 TB Dyski twarde (Samsung HD103UJ; Segeate 2 TB ST1000DM003)

GT 240 1 GB Palit

Windows 7 Pl HP 64Bit

Bede widzięczny za wszelkie doradzenie.

Pozdrawiam.

Eset Nod32

Płatny czy darmowy? Raczej ciężko będzie obciążyć Twój komputer, przy takim sprzęcie chyba każdy antywir będzie działal sprawnie/

płatny płatny. Właśnie mam zamiar kupić, ale się zastanawiam jaki. A co do obciążaenia to daje sie we znaki antivirus.

Jutro akurat dokupuje 2 TB dysk i formata robie i chce tak na nowo zacząć w pełnej czystości kompa i go takiego utrzymać.

Mozliwe że bede tez potrzebował pomocy w instalacji Linuxa i przyda mi sie pomoc też bo z Linuxem bede mieć do czynienia pierwszy raz i nie wiem co z czym się je za bardzo, ale jako pierwsze bedzie instalacja Windowsa z którym nie bede mieć problemów.

Również polecam Noda32.

Jak płatny to KIS, nie ma konkurencji, poza tym to cały pakiet bezpieczeństwa, nie tylko antywirus

Jak darmowy to MSE + zapora systemowa i będzie dobrze

Z racji tego że tomatów z antywirusami jest pełno to zaraz zapewne poleci do kosza :lol:

Oby nie poleciał :/. a o KIS’a to pewnie Internet Security, That’s right ? :slight_smile:

KIS - Kapsersky Internet Security

Jak chcesz płatny to nie masz się nad czym zastanawiać, to jest jedyna słuszna opcja.

Sam używam od około 4 lat i ZERO wirusów i szkodników… A chodzę po różnych stronach.

Poza tym KIS blokuje Ci bannery, zresztą co by tu pisać, to jest cały pakiet bezpieczeństwa, nic więcej nie potrzeba do szczęscia

Zgadzam się. KIS od zawsze trzyma wysoki poziom. Sam kiedyś go uzywałem przez 4 miesiące, był w jakieś gazecie. Byłem bardzo zadowolony. ESETa miałem znów przez 3 miesiące i jakoś nie przekonałem się do niego. Obecnie korzystam z Avasta i jest zadowolony.

Również poleciłbym Kasperskyego Internet Security 2013, najlepiej zainstaluj najpierw triala, przetestuj 30 dni i sam się przekonasz czy warto go kupować.

Na YT możesz sobie obejrzeć testy http://www.youtube.com/results?search_q … XUOr7rsgxY

Zaraz zainstaluje i oblukam. Jeśli bedzie dobrze to go kupie.

Raczej innego nie bede szukac więc można zamknąć temat, a wszystkim użytkownikom którzy wyraźili tutaj swoją opinie i polecili antivirusa nalezy się wielkie Dziękuje :smiley:

Pozdrawiam.

PS. Spodziewajcie sie że na dniach napisze w odpowiednim dziale o Linuxach jak zainstalowac pare takich fajnych, raczej bez pomocy nie zainstaluje, bede widzięczny za wszelką pomoc. :slight_smile:

Jest jeszcze pure też dobry Jeśli dokonujesz tranzakcji finansowych drogą internetoeą to jest jak dla mnie lepszy od KIS-a miałem oba teraz ma pura

Nie, no co Ty. Biznesmenem to ja nie jestem, nawet hajsu tyle bym nie posiadał na antivira bo szkoda jednak troche ;_; :smiley:

Dodane 10.09.2012 (Pn) 22:51

Elegancko ten KIS 2013 dziala. Biore go. Dzięki jeszcze raz ^^