Jaki antivirus?

(BattleSh0t) #1

Witam, tak jak w tytul, jaki antivirus na kompa który mało co go obciąży a zarówno bedzie dobry.

Parametry kompa podam:

i3-530 2,93 GHz 2 rdzenie 4 wątki

8 GB RAM Kingstone 1333 MHz

3 TB Dyski twarde (Samsung HD103UJ; Segeate 2 TB ST1000DM003)

GT 240 1 GB Palit

Windows 7 Pl HP 64Bit

Bede widzięczny za wszelkie doradzenie.

Pozdrawiam.

(system) #2

Eset Nod32

(Scorpions.B) #3

Płatny czy darmowy? Raczej ciężko będzie obciążyć Twój komputer, przy takim sprzęcie chyba każdy antywir będzie działal sprawnie/

(BattleSh0t) #4

płatny płatny. Właśnie mam zamiar kupić, ale się zastanawiam jaki. A co do obciążaenia to daje sie we znaki antivirus.

Jutro akurat dokupuje 2 TB dysk i formata robie i chce tak na nowo zacząć w pełnej czystości kompa i go takiego utrzymać.

Mozliwe że bede tez potrzebował pomocy w instalacji Linuxa i przyda mi sie pomoc też bo z Linuxem bede mieć do czynienia pierwszy raz i nie wiem co z czym się je za bardzo, ale jako pierwsze bedzie instalacja Windowsa z którym nie bede mieć problemów.

(misza_88) #5

Również polecam Noda32.

(system) #6

Jak płatny to KIS, nie ma konkurencji, poza tym to cały pakiet bezpieczeństwa, nie tylko antywirus

Jak darmowy to MSE + zapora systemowa i będzie dobrze

Z racji tego że tomatów z antywirusami jest pełno to zaraz zapewne poleci do kosza :lol:

(BattleSh0t) #7

Oby nie poleciał :/. a o KIS'a to pewnie Internet Security, That's right ? :slight_smile:

(system) #8

KIS - Kapsersky Internet Security

Jak chcesz płatny to nie masz się nad czym zastanawiać, to jest jedyna słuszna opcja.

Sam używam od około 4 lat i ZERO wirusów i szkodników... A chodzę po różnych stronach.

Poza tym KIS blokuje Ci bannery, zresztą co by tu pisać, to jest cały pakiet bezpieczeństwa, nic więcej nie potrzeba do szczęscia

(Scorpions.B) #9

Zgadzam się. KIS od zawsze trzyma wysoki poziom. Sam kiedyś go uzywałem przez 4 miesiące, był w jakieś gazecie. Byłem bardzo zadowolony. ESETa miałem znów przez 3 miesiące i jakoś nie przekonałem się do niego. Obecnie korzystam z Avasta i jest zadowolony.

(luger) #10

Również poleciłbym Kasperskyego Internet Security 2013, najlepiej zainstaluj najpierw triala, przetestuj 30 dni i sam się przekonasz czy warto go kupować.

Na YT możesz sobie obejrzeć testy http://www.youtube.com/results?search_q ... XUOr7rsgxY

(BattleSh0t) #11

Zaraz zainstaluje i oblukam. Jeśli bedzie dobrze to go kupie.

Raczej innego nie bede szukac więc można zamknąć temat, a wszystkim użytkownikom którzy wyraźili tutaj swoją opinie i polecili antivirusa nalezy się wielkie Dziękuje :smiley:

Pozdrawiam.

PS. Spodziewajcie sie że na dniach napisze w odpowiednim dziale o Linuxach jak zainstalowac pare takich fajnych, raczej bez pomocy nie zainstaluje, bede widzięczny za wszelką pomoc. :slight_smile:

(MariuszListecki) #12

Jest jeszcze pure też dobry Jeśli dokonujesz tranzakcji finansowych drogą internetoeą to jest jak dla mnie lepszy od KIS-a miałem oba teraz ma pura

(BattleSh0t) #13

Nie, no co Ty. Biznesmenem to ja nie jestem, nawet hajsu tyle bym nie posiadał na antivira bo szkoda jednak troche ;_; :smiley:

-- Dodane 10.09.2012 (Pn) 22:51 --

Elegancko ten KIS 2013 dziala. Biore go. Dzięki jeszcze raz ^^