Jaki antyvir do firmy na licencji?

Witam, czy ktoś bogaty w wiedzę odnośnie ochrony przed wirusami byłby w stanie mi polecić jakiś program antywirusowy do firmy na 10 stanowisk???

Może być to płatne ale też bez przesady. Zależy mi najbardziej na ochronie przed wirusami.

Dziękuję za ewentualną pomoc.

Ile osób, tyle opinii, ale bardzo często w czołówce lub wręcz zna pierwszym miejscu poda nazwa: Kaspersky. Ja także się pod tym podpisuję. Cena jest do “łyknięcia”, a przede wszystkim program znakomity, a aktulizacje co 2-3 godziny. Jeśli chcesz ochrony przed wirusami, to będzie dobry wybór. Pozdrawiam

Witam

Tutaj masz cennik AntiVirenKit:

http://www.gdata.pl/pl/cennik/1.html

Tutaj jest cennik mks_vir:

http://www.mks.com.pl/files/cennik_mks_vir2006.pdf

Tutaj jest strona na której możesz złożyć zapytanie o Panda Antivirus:

http://pandasoftware.pl/sklep/wielostanowiskowe.php

Jest też NOD 32:

http://www.wirusy.sell.pl/add2cart.php?product=101&action_do=price&count=2

ten kasperski mnie zainteresował ale jest problem z licencją bo chcem to na dziesięc kompów a licencja jest na max 3. Czyli musiałbym kupić 4 licencje i sie z tym łod cholery bawić. Jak dla mnie porażka przy produkcie profesional.

Skontaktuj się z nimi i powiedz, że potrzebujesz licencji na 10 stanowisk. Może takie zamówienia są rozpatrywane indywidualnie.

Tutaj masz adres e-mail do nich.

info@kaspersky.pl

ok, dziękuje bardzo za pomoc.

antivirenkit :smiley:

mam dylemat jeszcze pomiędzy mccafee a kaspersky

Doradzi mi ktoś???

Ja tylko dodam od siebie, że do Kasperskiego potrzebne są w miarę mocne maszyny, bo duże obciążenie systemu jest. I tak wybrałbym NODa. mccafee nie testowałem jeszcze.

poczytałem troche o NOD i nie chcem tego. Mi nie zależy na szybkości bo to do pracy gdzie ludzie troche po necie serfują i tylko programy biurowe są. Jak mnie nikt nie przekona do kasperskiego a bardzo bym tego chciał to biore mccfee

A ja polecam Avasta. Dodatkowo, przy 10 licencjach cena jest już śmiesznie niska.

avast to jest najgorszy syf pod słońcem, zamula kompa + przepuszcza wiry, wiem bo go w domu użytkuje i na pewne ryzyko sie godze. W pracy tego nie mogę zrobić

A skąd wiesz czy podobnie jest w wersji płatnej ??

I właśnie do tego celu NOD nadaje się wręcz idealnie, od czasu zainstalowania na 20 komputerach w sieci w firmie zero problemów z wirusami (styl pracy podobny do Twojego czyli aplikacje biurowe i internet).

W domu też go mam i jestem bardzo zadowolony.

Co do wyboru Mcafe czy Kaspersky ten drugi wypada zdecydowanie lepiej w testach i opiniach userów.

Wybór należy do Ciebie

:slight_smile:

Oj, Brayan, z całym szacunkiem, ale jak się zastanawiasz pomiędzy Mcafe a Kasperskym, to już naprawdę nie wiem, o co ci chodzi. Nie będę znów pisał, że Kaspersky jest the best, wystarczy, że spojrzysz w jakiekolwiek zestawienia. A co do zamulania - w domu mam komputer stacjonarny 1,2 GHz i notebooka 1,4. Nie zauważyłem, by Kaspersky cokolwiek zamulał.

Powodzenia. Kupuj coś, bo zanim zdecydujesz, będziesz miał zainfekowane wszystkie komputery. :o

Norton AntiVirus

Kaspersky

Avast AntiVirus

Panda

McAfee

Nie polecam mks_vir (taki polski shit)

Na temat NODa poczytałem opinie userów i nie są one rewelacyjne. Stała gadka, że przepuszcza sporo ale też że można go skonfigurować żeby nie przepuszczał, to wtedy system zamula. Na temat kasperskiego same raczej pochlebne rzeczy czytałem. Zainstalowałem sobie w pracy triala i ładnie wykrył 6 wirusików, ślicznie usunął i faktycznie na zamulonym kompie nic mi bardziej nie zamula :stuck_out_tongue_winking_eye: Mccaffe mi polecają znajomi ze sklepu komputerowego, oni go używają i w jakiejś tam firmie też zainstalowali i łanie śmiga. A faktycznie Avasta znamy tylko od strony home edition i właśnie dlatego że go troche znam to nie chce go poznawać bardziej.

Czy widział ktoś w necie jakieś zestawienie, bądz porównanie jakichś antywirusów??? Bo każdy z osobna ktoś chwali i neguje zarazem także ciężko coś wywnioskować.

Złączono Posta : 30.11.2006 (Czw) 8:19

no to sie zawziołem ponieważ nie chciałem słuchać narzekań prezesa w razie złego wyboru. Odinstalowałem avasta w domu. Zainstalowałem mccfee, znalazło parenaście wirów, pousuwało wsio. Fajnie i pięknie ale jak zainstalowałem kasperskiego to znalazł jeszcze 4 wirusy. Już zamówiłem 10 programów do firmy.

Dziękuję wszystkim za pomoc.