Jaki antywirus jest kompatybilny z Windows 10?


(Anawald) #1

Kto wie jaki  d o b r y antywirus jest obecnie kompatybilny z Windows 10.Bitdefender i Norton nie jest a dotychczas tylko takie używałem i nie wiem nic na ten temat.Antywirusy bez zapory oraz chińskie mnie nie interesują.


(Atronics) #2

ten sprawdzałeś.

http://www.dobreprogramy.pl/Panda-2016-to-odswiezony-interfejs-ulepszony-silnik-i-wsparcie-dla-Windows-10,News,65589.html


(pocolog) #3

Na komputerach z Windowsem używam Comodo Internet Security. Dobry pakiet z firewallem https://www.comodo.com/home/internet-security/free-internet-security.php?key5sk1=c15517ca889a9e66126e9b61644266bd7183ef3a Podczas instalacji odhacz geekbudy i przegladarkę


(Stamir7) #4

Norton już jest kompatybilny. Używam NIS i sam poprosił o aktualizację do win.10. Zmieniony jest interfejs ale prosty w obsłudze.Działa szybko, skutecznie i nie obciąża znacząco systemu.


(Voyagerme) #5

Ja urzywam pod windows 10 avire pro i nawet nei zamula kimpa 


(kojotte) #6

Polecam dobry i sprawdzony oraz darmowy

Comodo Internet Security Premium

http://www.dobreprogramy.pl/Comodo-Internet-Security-Premium,Program,Windows,12952.html


(Anawald) #7

Comodo jest tak “dobry”,że nawet nie zmieścił się w 20 testowanych av przez AV-COMPARATIVE za m-c lipiec br.


(pocolog) #8

Te testy w mojej opinii to kompletna kpina. Wygrywa ten program którego producent lepiej zapłaci, a wyniki zmieniają się z miesiąca na miesiąc jak w kalejdoskopie. Najciekawsze jest że w tym samym okresie różne testy pokazują zupełnie inne wyniki dla tych samych programów.

Ale jeśli już tak bardzo swoją opinię opierasz o te testy to w wymienionym przez ciebie znajduje się Comodo https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/ Jak piszesz takie rewelacje to najpierw sprawdź czy masz rację.


(Anawald) #9

Przepraszam za pomyłkę,którą już poprawiłem.Chodziło mi o AV-COMPARATIVE.


(pocolog) #10

J.w. To nie ma znaczenia. To jest firma. Myślisz że oni zarabiają na reklamach ze strony, albo wolnych datków, czy jakieś państwo na świecie z budżetu im płaci? :wink:


(Amaterasu) #11

Zalecam użyć słownika ortograficznego. Odpowiednia konfiguracja CIS i możesz nie mieć tych komunikatów. Wiem, bo sama korzystam z CIS i jest on dobry, ale użytkownikom nie chce się ani wejść w ustawienia, żeby skonfigurować go do swoich potrzeb. Antywirus nie jest człowiekiem bądź zwierzęciem, więc pyta usera, co zrobić z zawirusowanym plikiem, no chyba, że chcesz, żeby usunął Ci jakiś ważny dokument czy ogromną instalkę nielegalnej gry z Torrentów.

To nie program nie potrafi, lecz użyszkodnik (za przeproszeniem).