Jaki antywirus

Witam!

Poszukują antywirusa na komputer z systemem XP bez dostępu do internetu, tzn. nie może wymagać internetu podczas instalacji, anie rejestracji w procesie instalacji. Wymagany język polski.

Jedyne co zauważyłem to avast! free antivirus + klucz rejestracji darmowej na rok wpisany offline

baidu antivirus w wersji offline np jego zaletą jest lekkość.

Chiński?

Widzę w komentarzach, że się na nim znasz. Jest gdzieś spolszczenie? Wymaga jakiejś specjalnej konfiguracji?

jest spolszczenie w komentarzach podałem. Ustawienia to kwestia indywidualna ja mam ustawione na minimalny wpływ na zosoby i nie narzekam.

Ok, czekam też na inne propozycje.

AVG AntiVirus FREE 2015 - jest w polskiej wersji, cienki jak barszcz z resztą podobny poziom do Avasta -  taka to wersja dla naiwnych lub ubogich w stan umysłu, ale zawsze coś tam ochroni komputerek. http://free.avg.com/pl-pl/free-antivirus-download

Potrzebuje internetu do instalacji chyba

Jest dostępny instalator offline.

Polecam Comodo Internet Security. Mam go w domu i jest za darmo także dla firm, lecz plik instalacyjny waży około 200 MB i po instalacji lepiej go skonfigurować. Link do zalecanej konfiguracji: http://www.dobreprogramy.pl/lukasamd/Comodo-Internet-Security-zalecana-konfiguracja,45480.html

polecam comodo internet security darmowa wersja 

bardzo silny program do wirusow 

Nod Eset Samrt Security 8 i jako dodatek Malware Bytes Antimalware , Eset wyprzedza Comodo detekcją na pliki PUP i umiejętnością odzielania plików szpiegujących oraz ścieżek podczepionych pod większość programów pobieranych z neta Eset nie wpuści ci żadnego syfu dodatków na kompa , jego detekcja przewyższa inne antywirusy .Avast to porażka totalna brak detekcji na Adware wpuszcza dużo syfu nie czuły na win Somoto OpenCandy porażaka !

Dzięki wszystkim.