Jaki bank jest najlepszy, duzy procent

jaki bank jest najlepszy? który ma duży procent. teraz mam mbank

Duży % na czym? Na kontach na lokatach, na TFI? Co jest dla Ciebie dużym %? Ja mam konto w BGŻ z podwyżką i bardzo sobie chwalę. Tak naprawdę jak przeanalizujesz oferty banków to wszystko mają podobne.

aha, na kontach. co myślisz o bgz optima?

Na kontach typu ROR żaden bank nie ma oprocentowania większego niż 0,01%. To nie są konta do oszczędzania. Jak zależy ci na % to lokaty, konta oszczędnościowe lub TFI. Chodź TFI to już ryzyko, które akceptujesz lub nie. TFI pieniężny i obligacji to mniejszy % i zysk, a akcji to duże ryzyko, ale i większy zysk.

A co do BGŻ Optima to wydaje mi się że mają duży % na koncie oszczędnościowym, część banku BGŻ ale typowi w internecie. Poczytaj o tym.

W BGŻ na lokacie klasycznej masz stałe oprocentowanie 4,00%, a na lokacie tzw. “eBGŻ” 3,50% w skali roku, ale jest ona od 1 do 29 dni - można oczywiście odnawiać.

Pozdrawiam.

Ja mam w bgż optima konto oszczędnościowe i mam 6.3% w okresie promocyjnym a 5,8% na stałe. Jeszcze się nie spotkałem by ktoś dawał więcej.

Od 5 lutego oprocentowanie będzie wynosić 4,6%.

Alior Sync (ale pewnie nie tylko on) ma oprocentowanie RORu na poziomie 0,1% :wink:

so what?

W nawiązywaniem współpracy z bankiem primo to czytanie regulaminów. Nikt rozsądny chyba nie założy konta tak po prostu z polecenia na forum DP :slight_smile:

Polecam wpis: http://samcik.blox.pl/2013/01/Promocje- … t-5-a.html