Jaki CMS najleprzy do stron klanowych(CS)

(Lao) #1

Witam.Wiec tak jak w tytule jaki jest najlepsze oprogramowanie(CMS) do stron klanowych i gdzie jest dużo szablonów/themsów...Powiem jeszcze ze kozystałem z Nuked-Klan ale nie zachwycał on wyglądem i funkcjonalność...

(Adax) #2

Myślę że będzie dobry extreme-fusion.

(Elektrrrus) #3

Jeśli masz troche wiedzy to drupal. Jeśli jeszcze więcej wiedzy to najlepiej napisać własny kod. Jesli nie masz w ogóle wiedzy lepiej dac sobie spokój.

(L337 Crew) #4

Najpopularniejszy jest webspell.

Masa szablonów i duże możliwości konfiguracyjne.

(Elektrrrus) #5

Skąd masz takie informacje? Wg. mnie bzdura. Jeśli mówimy o najpopularniejszym to wygrywa raczej zdecydowanie joomla. Niestety, popularność nie zawsze idzie z parze z elastycznością i jakością.

(Lao) #6

Wiec co doradzacie ??

(Uzi123) #7

Ja bym raczej polecał

a) Joomla - nie zla, ma polskie wsparcie, sporo modułów, czasami niska elastyczność, jak myślisz o poważnej stronie to później nie przyjemnie się pisze moduły dodatkowe (przynajmniej mi)

b) php-fusion - lepsze niż joomla, ale czasami trzeba coś doczytać, bo nie jest na strzelenie palcami, też ma dobre polskie wsparcie, lubię ją i nie narzekam przy pisaniu nowych funkcjonalności (subiektywne moje zdanie).

(Godlike85) #8

albo uzyc nuked klanu do ktorego wiedzy nie potrzebujesz prawie zadnej. masa layoutow, masa mozliwosci, prosta obsluga

(Lao) #9

zdecyduje się chyba na webspell a znacie moze jakis hosting który to posiada bo próbuje wgrać pliki które ściągnełem z http://webspell-support.pl ale w połowie ładowania wyskakuje mi ze nie udało się skopiowac plików ?? i prosze o hosting który to oferuje(próbowałem to wgrać na yoyo.pl

(L337 Crew) #10

Czytaj temat i pierwszego posta :wink:

"Jaki CMS najleprzy do stron klanowych(CS)"

CMS, którego nazwę wymieniłem jest właśnie najpopularniejszym rozwiązaniem, stosowanym do tworzenia stron klanowych, ma masę szablonów, o które chodziło autorowi wątku :slight_smile:

(Lao) #11

a znacie może jakiś hosting z webspell... bo próbowałem wgrać pliki które ściągnełem z http://webspell-support.pl ale nie moge pisze mi ze przesyłanie nie powiodło sie :((